Amazon Prime Video przez pół roku za darmo w Play. Zobacz nowy Star Trek: Picard

Amazon Prime Video przez pół roku za darmo w Play. Zobacz nowy Star Trek: Picard

Amazon Prime Video przez pół roku za darmo w Play. Zobacz nowy Star Trek: Picard
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.01.2020 15:34

HBO Go, Netflix, Amazon Prime Video… Platform streamingowych dostępnych w Polsce jest coraz więcej. Operator sieci Play zaczął współpracę z Amazon. Abonenci mogą przez pół roku cieszyć się bez dodatkowych opłat serwisem Amazon Prime Video.

Jeśli rozważacie przejście do Play lub przedłużenie abonamentu w tej sieci, to bardzo przyjemny bonus. Przez sześć miesięcy nielimitowany dostęp do zasobów serwisu Amazon Prime Video nie będzie wiązał się z dodatkowym opłacaniem tej usługi. Operator oferuje też swoją telewizję Play Now, a jakiś czas temu przeprowadzał z Netflixem akcję promocyjną na podobnych zasadach dla abonamentowych klientów ofert internetowych ze swojej sieci.

Play współpracuje także z HBO Go. Dzięki temu, podobnie jak po promocyjnym okresie dla Amazon Prime Video, za dodatkowe usługi streamingowe nie trzeba płacić osobno. Wszystko będzie wygodnie doliczone do rachunku w Play, więc nie ma potrzeby podawać danych swojej karty płatniczej w celu np. zasubskrybowania Amazon Prime Video. Oczywiście w każdej chwili można zrezygnować z usługi, także wraz z końcem promocyjnego okresu, aby nie ponosić żadnych opłat.

Zobacz "Star Trek: Picard" na Amazon Prime Video

Właśnie dziś wraz ze startem akcji w Play ma premierę serial wyczekiwany przez fanów uniwersum Star Trek opowiadający o dalszych losach kapitana Picarda. Pierwszy odcinek „Star Trek: Picard” już dziś na Amazon Prime Video, kolejne będą ukazywać się regularnie.

Obraz
© Materiały prasowe

Platforma wideo stworzona przez Jeffa Bezosa to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Oferuje własne materiały jak i wyprodukowane przez innych twórców. Wśród bardziej znanych produkcji stworzonych specjalnie dla Amazon Prime Video można wymienić np. "Wspaniała Pani Maisel", "The Boys", "Tom Clancy’s Jack Ryan","Człowiek z Wysokiego Zamku" czy "The Grand Tour".

Z zasobów serwisu nie trzeba korzystać wyłącznie na telefonie. Jak podaje operator sieci Play w swoim komunikacie "Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com." W takim wypadku treści zobaczmy na komputerze, smartfonie, tablecie czy bezpośrednio na smart TV.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)