Nowości na Netflix: Drugi sezon "Dark" już dostępny, jest też trailer "Stranger Things 3"

Nowości na Netflix: Drugi sezon "Dark" już dostępny, jest też trailer "Stranger Things 3"

Nowości na Netflix: Drugi sezon "Dark" już dostępny, jest też trailer "Stranger Things 3"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.06.2019 10:26

Kolejny sezon "Dark" to jedna z dłużej oczekiwanych premier w serwisie Netflix. W końcu możemy oglądać nowe odcinki tego klimatycznego serialu, ale Netflix nie kończy z nowościami. Wczoraj pojawił się również nowy trailer 3 sezonu "Stranger Things".

Mroczny, klimatyczny i zaskakujący "Dark" zyskał ogromną popularność, a na kontynuację musieliśmy czekać ponad 2 lata. Nie dziwi więc ogromne zainteresowanie kolejnym sezonem, który od dzisiaj możemy oglądać w serwisie Netflix.

Drugi sezon "Dark" na Netflixie

Po raz kolejny twórcy zaskakują i zachęcamy was do odświeżenia sobie pierwszego sezonu niż zaczniecie oglądać kontynuację. Do zrozumienia fabuły i tego, kto jest kim w "Dark" będą liczyć się wszystkie szczegóły, jakie udało nam się zauważyć w pierwszym sezonie. Twórcy trzymają nas w napięciu, podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, a wiele wątków wciąż pozostawiają bez odpowiedzi.

Obraz
© Materiały prasowe

Nie chcemy zdradzać wam fabuły, abyście mogli sami przeżyć historię bohaterów serialu, jednak możemy zdradzić, że od początku zostaniecie wrzuceni na głęboką wodę. Drugi sezon "Dark" wprowadza wiele nowych wątków i zmian, dlatego początkowo można mieć problem z odnalezieniem się w zawiłościach historii, ale uważni obserwatorzy docenią kunszt twórców serialu.

Nowy trailer "Stranger Things"

To nie koniec nowości na Netflixie. Dzisiaj został opublikowany trailer trzeciego sezonu tego popularnego serialu. Zobaczcie, co czeka na nas w nowych odcinkach:

Premiera 3 sezonu "Stranger Things" odbędzie się już 4 lipca 2019. Bohaterowie znani z poprzednich sezonów zaczynają dorastać, co otwiera nowe wątki fabularne oraz komplikacje pomiędzy postaciami. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo i bohaterowie będą musieli stawić czoła starym i nowym wrogom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)