Wiedźmin - sezon 2. Showrunnerka serialu Netflix zdradza kolejne informacje

Wiedźmin - sezon 2. Showrunnerka serialu Netflix zdradza kolejne informacje

Wiedźmin - sezon 2. Showrunnerka serialu Netflix zdradza kolejne informacje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.01.2020 12:26, aktualizacja: 14.01.2020 15:23

Fani z niecierpliwością czekają na kolejny sezon Wiedźmina. Lauren S. Hissrich podzieliła się z widzami kolejnymi informacjami dotyczącymi fabuły nadchodzących odcinków.

Jednym z tematów, który często poruszają fani serialu Netfliksa, to, czy w "Wiedźminie" zobaczymy postaci LGBT+, skoro pojawiają się one w powieściach Andrzeja Sapkowskiego Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu zdecydowała się wypowiedzieć w tej kwestii, by uspokoić nieco niecierpliwych fanów.

- Jedną z rzeczy, które podobają mi się w tych książkach najbardziej, jest ich przewrotność. Owszem, pokażemy różnorodność - odpowiedziała na pytanie dotyczące postaci LGBT+ w następnych sezonach "Wiedźmina" Netfliksa. Postacie homoseksualne pojawiły się już w powieściach Andrzeja Sapkowskiego, ale dla tych, którzy nie mieli okazji się z nimi zapoznać, nie zdradzimy, o kim mowa.

Za pośrednictwem strony reddit.com Lauren S. Hissrich odpowiedziała również na wiele innych pytań dotyczących 2 sezonu "Wiedźmina". Potwierdziła m.in. że kolejne odcinki będą bardziej intensywne i wyjaśnią wiele kwestii, które w pierwszym sezonie zostały jedynie zarysowane. Stwierdziła:

- Teraz przewrócimy to domino i pokażemy, jak wszystko będzie się ze sobą łączyć.

Niedawno showrunnerka potwierdziła również, że powoli ruszają pracę nad 2 sezonem serialu. Netflix wyraźnie chce kuć żelazo póki gorące i skorzystać jak najwięcej na ogromnej popularności "Wiedźmina". Serialowi nie przeszkodziły przecież nawet nieprzychylne recenzje - "Wiedźmin" stał się światowym hitem.

To miało również pozytywny wpływ na popularność książek Andrzeja Sapkowskiego oraz gry stworzonej przez CD Projekt RED. Czy drugi sezon okaże się takim samym sukcesem? Najprawdopodobniej dowiemy się tego dopiero pod koniec roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)