Wiedźmin: sezon 2. Prace ruszyły, Netflix kuje żelazo póki gorące

Wiedźmin: sezon 2. Prace ruszyły, Netflix kuje żelazo póki gorące

Wiedźmin: sezon 2. Prace ruszyły, Netflix kuje żelazo póki gorące
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
08.01.2020 20:21

Lauren S. Hissrich potwierdziła na swoim twitterowym profilu rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu Wiedźmin. Wygląda na to, że Netflix również nie może się doczekać kolejnych odcinków.

Rzecz jasna przygotowania trwają zapewne już jakiś czas, o czym mówił Tomasz Bagiński, ale oficjalna produkcja teraz rusza pełną. Lauren S. Hissrich, showrunnerka "Wiedźmina", potwierdziła rozpoczęcie prac nad drugim sezonem na swoim twitterowym profilu.

To oznacza, że w najbliższych tygodniach możemy spodziewać nowych materiałów związanych z drugim sezonem "Wiedźmina". Co nieco o planach twórców już wiemy. Tomasz Bagiński mówił, że autorzy wiele się nauczyli i nie powtórzą błędów z pierwszego sezonu. Mają też więcej czasu na przygotowania.

Showrunnerka odpowiadająca za serial Netflixa "Wiedźmin" wzięła niedawno udział w sesji pytań na Reddicie. Z odpowiedzi na pytania wynika m.in., że w kolejnych sezonach otrzymamy bardziej zróżnicowane spojrzenie na Nilfgard i jego przedstawicieli.

Według plotek rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu "Wiedźmina" miało rozpocząć się w lutym. Czy w takim razie Netflix przyspieszył pracę, czy może po prostu aktorzy mają jeszcze trochę czasu, a obecnie trwają przygotowania z udziałem Lauren S. Hissrich i reszty ekipy? Tego nie wiemy. Niemniej to dobrze wiedzieć, że coś się w temacie dzieje - choć to żadne zaskoczenie, bo sezon 2 zapowiedziany był na długo przed premierą pierwszego. Netflix już wcześniej uwierzył w "Wiedźmina".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)