"Stranger Things" sezon 3 – dziś premiera, ale to nie koniec niespodzianek

"Stranger Things" sezon 3 – dziś premiera, ale to nie koniec niespodzianek
Źródło zdjęć: © Youtube.com | Netflix

04.07.2019 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzeci sezon "Stranger Things" będzie można oglądać już dziś na platformie Netflix. Jednak to nie koniec niespodzianek, dwóch aktorów z głównej obsady można będzie spotkać w Polsce podczas festiwalu Orange Open'er 2019.

Serial "Stranger Things" zadebiutował w 2016 roku i spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności. Nowa produkcja Netflix stała się hitem nie mniejszym niż "House of Cards", "Narcos" czy "Orange is new black'. Gigantyczną popularność serialu wyniknęła zarówno z nostalgii do lat 80-tych, nawiązań do kultowych tytułów (np. "E.T.") oraz świetnie zrealizowanym scenariuszem. Nie można również zapomnieć o młodych aktorach, który stanęli na wysokości zadania i szybko stali się szalenie popularni.

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" odbędzie się już dziś, 4 lipca 2019. Bohaterowie znani z poprzednich sezonów zaczynają dorastać, co otwiera nowe wątki fabularne oraz komplikacje pomiędzy postaciami. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo i bohaterowie będą musieli stawić czoła starym i nowym wrogom.

Promocji najnowszego sezonu towarzyszyła w Polsce świetna reklama z Maciejem Trojanowskim, prezenterem kultowego "Nie do wiary". Zobaczcie premierowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things"

Bohaterowie "Stranger Things" na Openerze

Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard, czyli Mike i Lucas, dwójka przyjaciół z hitu Netfliksa, odwiedziła festiwal Open'er. Na spotkanie z McLaughlinem i Wolfhardem przybyły tłumy fanów, a redaktorom Wirtualnej Polski udało się porozmawiać z aktorami, a wywiad możecie przeczytać tutaj. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim atmosfery na planie. Aktorzy zdradzili, że praca nad tym serialem to świetna zabawa, mimo że kręcą horror.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)