"Stranger Things" sezon 3 – dziś premiera, ale to nie koniec niespodzianek

Strona główna"Stranger Things" sezon 3 – dziś premiera, ale to nie koniec niespodzianek
04.07.2019 10:30
"Stranger Things" sezon 3 – dziś premiera, ale to nie koniec niespodzianek
Źródło zdjęć: © Youtube.com | Netflix

Trzeci sezon "Stranger Things" będzie można oglądać już dziś na platformie Netflix. Jednak to nie koniec niespodzianek, dwóch aktorów z głównej obsady można będzie spotkać w Polsce podczas festiwalu Orange Open'er 2019.

Serial "Stranger Things" zadebiutował w 2016 roku i spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności. Nowa produkcja Netflix stała się hitem nie mniejszym niż "House of Cards", "Narcos" czy "Orange is new black'. Gigantyczną popularność serialu wyniknęła zarówno z nostalgii do lat 80-tych, nawiązań do kultowych tytułów (np. "E.T.") oraz świetnie zrealizowanym scenariuszem. Nie można również zapomnieć o młodych aktorach, który stanęli na wysokości zadania i szybko stali się szalenie popularni.

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" odbędzie się już dziś, 4 lipca 2019. Bohaterowie znani z poprzednich sezonów zaczynają dorastać, co otwiera nowe wątki fabularne oraz komplikacje pomiędzy postaciami. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo i bohaterowie będą musieli stawić czoła starym i nowym wrogom.

Promocji najnowszego sezonu towarzyszyła w Polsce świetna reklama z Maciejem Trojanowskim, prezenterem kultowego "Nie do wiary". Zobaczcie premierowy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things"

Bohaterowie "Stranger Things" na Openerze

Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard, czyli Mike i Lucas, dwójka przyjaciół z hitu Netfliksa, odwiedziła festiwal Open'er. Na spotkanie z McLaughlinem i Wolfhardem przybyły tłumy fanów, a redaktorom Wirtualnej Polski udało się porozmawiać z aktorami, a wywiad możecie przeczytać tutaj. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim atmosfery na planie. Aktorzy zdradzili, że praca nad tym serialem to świetna zabawa, mimo że kręcą horror.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)