Netgear JNR3210 i JNR3000. Nowe routery bezprzewodowe

Netgear JNR3210 i JNR3000. Nowe routery bezprzewodowe

Netgear JNR3210 i JNR3000. Nowe routery bezprzewodowe
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
23.05.2012 11:19, aktualizacja: 23.05.2012 13:21

Zaimplementowana w urządzeniach funkcja FastLane zapewnia bezproblemowe oglądanie treści video online, z kolei ReadySHARE, dostępne w JNR3210 pozwala na podłączenie dowolnych urządzeń z wejściem USB.

Obraz
© Routery bezprzewodowe NETGEAR JNR3210 (z lewej) i JNR3000 (z prawej) (fot. zdjęcie producenta)

FastLane - proste zarządzanie podziałem łącza

Bezprzewodowe routery NETGEAR, dzięki funkcji FastLane, zapewniają możliwość oglądania treści video w wysokiej jakości i bez zakłóceń. Przy pomocy jednego przycisku, wybieramy opcję np. oglądania filmu, której przypisywany jest status priorytetowy. Wówczas całe pasmo internetowe zostaje zarezerwowane przez wybrane urządzenie - np. komputer lub telewizor. Ponowne wciśnięcie przycisku przywraca ustawienia do pierwotnej wersji - równomiernego dzielenia łącza.

NETGEAR Genie - łatwe podłączanie urządzeń

Modele JNR321. i JNR3000 wyposażone są w aplikację NETGEAR Genie, dzięki której z łatwością podłączymy tablety, smartfony i laptopy bez konieczności instalacji z płyty CD. Zarządzanie, monitorowanie i modyfikacja całej sieci pozostanie wówczas w gestii routera. Urządzenie zezwala również na możliwość dostępu do sieci dla gości oraz ochronę rodzicielską.

Pobieranie przy wyłączonym komputerze i przez USB do sieci

Wspomniana funkcja ReadySHARE, daje sposobność podłączenia dowolnego urządzenia z USB do sieci, a co za tym idzie opcję odtwarzania lub przeglądania treści multimedialnych, drukowania dowolnych plików czy przesyłania muzyki do dowolnego komputera korzystającego z naszego łącza internetowego. Z kolei aplikacja NETGEAR Downloader zoptymalizuje pasmo internetowe pod względem pobierania plików z internetu i zarządzania nimi w celu zapewnianie największej wydajności ich ściągania - także przy wyłączonym komputerze, co pozwala oszczędzać energię.

Cena: JNR300. - 189 zł, JNR3210 - 219 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)