Netgear Genie - łatwe sterowanie siecią

Netgear Genie - łatwe sterowanie siecią08.02.2012 14:39
Netgear Genie - łatwe sterowanie siecią
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Netgear Genie to oprogramowanie, które automatycznie usuwa problemy z bezprzewodowym dostępem do internetu oraz umożliwia korzystanie z wielu funkcji routera.

288758498685302931
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Aplikacja Netgear pozwala na łatwe monitorowanie, kontrolowanie, a nawet naprawę sieci domowej, m.in. w sytuacji niskiej prędkości transferu danych. Dostępne funkcje umożliwiają między innymi uruchomienie kontroli rodzicielskiej w celu śledzenia treści przeglądanych w sieci przez niepełnoletnich członków rodziny. Możemy również w dowolnym momencie odciąć dostęp do internetu każdemu użytkownikowi, np. gdy nasze dziecko korzysta z komputera w godzinach, w których nie powinno tego robić. Aplikacja pozwala również dzielić się siecią z innymi osobami - wszystko za pomocą kilku kliknięć w intuicyjnie obsługiwanym, polskojęzycznym interfejsie.

Aplikacja Netgear Genie dostępna jest m.in. w routerach WNDR3700, WNDR3800, WNDR4000, WNDR4500, DGND3700, jak również do darmowego pobrania. Aplikacja wykrywa wszystkie routery marki Netgear i działa z każdym modelem.

Firma Netgear włączyła niedawno do swojej oferty również mobilną wersję aplikacji, dostępną na smartfony i tablety. Posiada ona specjalne rozwiązanie MYMedia, dzięki któremu dowolne urządzenie przenośne zamieni się w galerię multimedialną. Użytkownicy uzyskują dostęp do zasobów przechowywanych na domowym serwerze lub dysku komputera, które mogą dowolnie przeszukiwać i przeglądać.

Wersja Mobile App została wyróżniona podczas międzynarodowych targów elektroniki użytkowej Consumer Electronic Show 201. (CES) Vegas.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)