Netgear Genie - łatwe sterowanie siecią

Netgear Genie - łatwe sterowanie siecią
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.02.2012 14:39, aktual.: 08.02.2012 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netgear Genie to oprogramowanie, które automatycznie usuwa problemy z bezprzewodowym dostępem do internetu oraz umożliwia korzystanie z wielu funkcji routera.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Aplikacja Netgear pozwala na łatwe monitorowanie, kontrolowanie, a nawet naprawę sieci domowej, m.in. w sytuacji niskiej prędkości transferu danych. Dostępne funkcje umożliwiają między innymi uruchomienie kontroli rodzicielskiej w celu śledzenia treści przeglądanych w sieci przez niepełnoletnich członków rodziny. Możemy również w dowolnym momencie odciąć dostęp do internetu każdemu użytkownikowi, np. gdy nasze dziecko korzysta z komputera w godzinach, w których nie powinno tego robić. Aplikacja pozwala również dzielić się siecią z innymi osobami - wszystko za pomocą kilku kliknięć w intuicyjnie obsługiwanym, polskojęzycznym interfejsie.

Aplikacja Netgear Genie dostępna jest m.in. w routerach WNDR3700, WNDR3800, WNDR4000, WNDR4500, DGND3700, jak również do darmowego pobrania. Aplikacja wykrywa wszystkie routery marki Netgear i działa z każdym modelem.

Firma Netgear włączyła niedawno do swojej oferty również mobilną wersję aplikacji, dostępną na smartfony i tablety. Posiada ona specjalne rozwiązanie MYMedia, dzięki któremu dowolne urządzenie przenośne zamieni się w galerię multimedialną. Użytkownicy uzyskują dostęp do zasobów przechowywanych na domowym serwerze lub dysku komputera, które mogą dowolnie przeszukiwać i przeglądać.

Wersja Mobile App została wyróżniona podczas międzynarodowych targów elektroniki użytkowej Consumer Electronic Show 201. (CES) Vegas.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)