Bezprzewodowy router Netgear nowej generacji

Bezprzewodowy router Netgear nowej generacji

Bezprzewodowy router Netgear nowej generacji
26.02.2009 14:26

Netgear wprowadza do swojej oferty nowej generacji wydajny bezprzewodowy Wireless-G 54 ADSL2+ Modem Router (DG834G), działający
w technologii Netgear GREEN zapewniającej energooszczędność.

Bezprzewodowy router Wireless-G 5. zintegrowany z modemem ADSL2+ polecany jest do współpracy z usługami typu Neostrada, zapewnia również bezpieczeństwo zasobów komputerów sieci domowej. Wyłącznik WiFi umożliwia wyłączenie transmisji bezprzewodowej, dzięki czemu użytkownik nie musi niepotrzebnie zmieniać ustawień konfiguracyjnych. Natomiast konfiguracja połączenia Push ‘N’ Connect odbywa się przy użyciu WiFi Protected Setup™ (WPS) umożliwiając bezpieczne połączenie po wciśnięciu jednego przycisku.

Obraz
© (fot. Netgear)

Produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Wygodny wyłącznik pomaga oszczędzać energię, gdy router nie jest używany. Wydajny zasilacz zgodny jest z normą Energy Star. Dodatkowo, Netgear zadbał, by opakowanie produktu wykonane było przynajmniej w 80% z surowców wtórnych, co znacznie obniża zużycie surowca drzewnego. Nowy router DG834G przeznaczony jest do użytku w biurze lub w domu. Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 239 zł. Gwarancja - 2 lata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)