NavRoad wprowadza nawigacje nowej serii S

NavRoad wprowadza nawigacje nowej serii S

NavRoad wprowadza nawigacje nowej serii S
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
28.06.2012 14:51, aktualizacja: 28.06.2012 15:17

Nowości posiadają ujednolicony wygląd, procesor 664 MHz, pendrive podłączymy do hosta USB oraz aktywne uchwyty dołączane w zestawie (poza modelem Enovo S).

Enovo S - pierwsza nawigacja z nowej serii

Model Enovo S wyposażono w 4,3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480x27. px, procesor 664 MHz i i po 128 MB pamięci RAM i Flash. Pamięć na dane można jednak rozbudować do 32 GB za pomocą kart mikro SD/SDHC. Nawigacja posiada również gniazdo słuchawkowe mini Jack 2,5 mm oraz wbudowany głośnik. Całość ma wymiary 113 x 74 x 10,5 mm i waży 124 g.

Za działanie NavRoad Enovo S odpowiada już trochę przestarzały system operacyjny Microsoft Windows 6.0 CE, a za samo prowadzenie do celu - 64-kanałowy moduł GPS SiRF Atlas V z technologią SiRFAlwaysFix, która stosując algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu. System Windows oznacza możliwość przeglądania na ekranie nawigacji multimediów. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w transmitter FM, który pozwoli zamiast głośników wbudowanych w nawigację, wykorzystać głośniki pojazdu. Nawigację możemy kupić z oprogramowaniem Auto Mapa lub NavRoad map.

Wraz z nawigacją w zestawie otrzymamy: urządzenie z rysikiem , ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi, uchwyt samochodowy i kabel miniUSB. Opcjonalnie możemy dokupić do Enovo S aktywny uchwyt, umożliwiający wygodny montaż oraz demontaż urządzenia, dzięki opcji podłączenia zasilania bezpośrednio do uchwytu.

Auro S - nawigacja z 5-calowym ekranem

Drugą nowością wprowadzaną przez NavRoad na polski rynek jest Auro S. Urządzenie posiada, większy od modelu Enovo S, 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480x27. px. Podobnie, jak opisany wcześniej model, Auro S wyposażono w procesor 664 MHz i 128 MB pamięci RAM. Wbudowana pamięć Flash na dane, posiada tutaj jednak pojemność 2 GB, którą możemy rozszerzyć za pomocą kart mikro SD/SDHC do 32 GB. Nawigację skomunikujemy z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth, transmitera FM lub podłączymy zewnętrzne pendrive'y do złącza miniUSB host. Całość ma wymiary 130 x 83 x 11 mm i waży 164 g. Podobnie, jak w Enovo S, za prowadzenie do celu odpowiada 64-kanałowy moduł GPS SiRF Atlas V z technologią SiRFAlwaysFix. Muzyki posłuchamy przez wbudowane głośniki lub podłączymy słuchawki do gniazda mini Jack 2,5 mm. Dodatkowo do nawigacji dołączany jest aktywny uchwyt, do którego możemy podłączyć zasilanie - to ułatwia podłączanie i odłączanie urządzenia. Podobnie, jak w innych modelach nawigacji NavRoad, za działanie
urządzenia odpowiada system Windows 6.0 CE, a z map mamy do wyboru Auto Mapę lub NavRoad map.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)