Nowe nawigacje i zestaw głośnomówiący Peying

Nowe nawigacje i zestaw głośnomówiący Peying

Nowe nawigacje i zestaw głośnomówiący Peying
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.03.2014 11:07, aktualizacja: 27.03.2014 11:57

Peiying wprowadził do oferty nowe nawigacje GPS z funkcją tabletu oraz samochodowy system głośnomówiący.

Peiying wprowadził do oferty nowe nawigacje GPS z funkcją tabletu oraz samochodowy system głośnomówiący.

Najnowsza nawigacja Peiying PY-GPS500. wyposażona jest procesor Cortex A8 o taktowaniu 1GHz wspomagany przez 512MB pamięci RAM. Nawigacja działająca pod kontrolą systemy Android 4.0 umożliwia także łączenie się z internetem poprzez WiFi. Dzięki temu z powodzeniem może ona pełnić funkcje tabletu. Nawigacja została wyposażona w 4GB pamięci wewnętrznej, z możliwością powiększenia jej o kolejne 32GB za pomocą karty pamięci.

Urządzenie posiada 5-calowy dotykowy ekran pojemnościowy LCD o rozdzielczości 800x480. Dodatkowo, dzięki obecności transmitera FM nowość od Peiyinga umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w głośnikach samochodu.

Cena: 300 zł za model 5-calowy lub 350 zł za model 7-calowy.

Drugą nowością w ofercie Peiying jest samochodowy zestaw głośnomówiący PY0013. Urządzenie wykorzystuje technologię bezprzewodowej komunikacji, a także posiada funkcję głosowego odbierania lub odrzucania połączeń.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Na panelu głównym umieszczone zostały najważniejsze przyciski - do odbierania i kończenia rozmów oraz regulacji głośności. Zestaw został wyposażony także w opcję multipoint, która umożliwia komunikację z dwoma telefonami komórkowymi jednocześnie. Nowy PY001. można przymocować do osłony przeciwsłonecznej w samochodzie lub do przedniej szyby za pomocą dołączonych przyssawek. Ten ostatni sposób mocowania ma swoje drugie zastosowanie – dzięki niemu urządzenie wykorzystuje do ładowania baterii o pojemności 600 mAh wbudowaną ładowarkę solarną.

Cena: 130 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)