Sony wprowadza nowe głośniki do smartfonów

Sony wprowadza nowe głośniki do smartfonów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.01.2012 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Największymi wyróżnikami nowych głośników do smartfonów od Sony jest ich oryginalny wygląd, emisja dźwięku we wszystkich kierunkach (360°), strumieniowa transmisja muzyki przez Bluetooth i funkcja ładowania urządzeń.

W odróżnieniu od standardowych konstrukcji, głośniki oparte na technologii 360. Circle Sound oferują zrównoważone brzmienie w całym pomieszczeniu. W efekcie głośnik można ustawić w dowolnie wybranym miejscu - w domu lub w ogrodzie - i za każdym razem uzyskać świetny dźwięk.

W głośniku SRS-BTV2. wykorzystano system bezprzewodowego przesyłania muzyki przez łącze Bluetooth. Wejście audio mini jack pozwala na podłączanie odtwarzaczy w sposób przewodowy. Dodatkowo mamy również możliwość ładowania akumulatora urządzeń podłączonych do portu USB - przy jednoczesnym odtwarzaniu ich zawartości. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i białym.

Model RDP-V20iP, również oparty na technologii 360° Circle Sound, pełni funkcję doku z głośnikami do iPhone'a i iPoda. Umożliwia ładowanie zadokowanego urządzenia i może być zdalnie sterowany za pomocą znajdującego się w zestawie pilota. Wewnętrzny akumulator zapewnia 5 godzin odtwarzania muzyki. Nabywcy doku mają natomiast do wyboru trzy wersje kolorystyczne: czarną, białą i czerwoną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)