Sony wprowadza nowe głośniki do smartfonów

Sony wprowadza nowe głośniki do smartfonów

Sony wprowadza nowe głośniki do smartfonów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.01.2012 12:44

Największymi wyróżnikami nowych głośników do smartfonów od Sony jest ich oryginalny wygląd, emisja dźwięku we wszystkich kierunkach (360°), strumieniowa transmisja muzyki przez Bluetooth i funkcja ładowania urządzeń.

W odróżnieniu od standardowych konstrukcji, głośniki oparte na technologii 360. Circle Sound oferują zrównoważone brzmienie w całym pomieszczeniu. W efekcie głośnik można ustawić w dowolnie wybranym miejscu - w domu lub w ogrodzie - i za każdym razem uzyskać świetny dźwięk.

W głośniku SRS-BTV2. wykorzystano system bezprzewodowego przesyłania muzyki przez łącze Bluetooth. Wejście audio mini jack pozwala na podłączanie odtwarzaczy w sposób przewodowy. Dodatkowo mamy również możliwość ładowania akumulatora urządzeń podłączonych do portu USB - przy jednoczesnym odtwarzaniu ich zawartości. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i białym.

Model RDP-V20iP, również oparty na technologii 360° Circle Sound, pełni funkcję doku z głośnikami do iPhone'a i iPoda. Umożliwia ładowanie zadokowanego urządzenia i może być zdalnie sterowany za pomocą znajdującego się w zestawie pilota. Wewnętrzny akumulator zapewnia 5 godzin odtwarzania muzyki. Nabywcy doku mają natomiast do wyboru trzy wersje kolorystyczne: czarną, białą i czerwoną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)