myPhone 6650 - polski telefon komórkowy za 349zł

myPhone 6650 - polski telefon komórkowy za 349zł

myPhone 6650 - polski telefon komórkowy za 349zł
13.11.2008 15:24, aktualizacja: 13.11.2008 16:15

Obsługa dwóch aktywnych kart SIM, funkcja kamery internetowej, odtwarzacz MP3 i MP4, radio FM, drukowanie PictBridge – to tylko niektóre z zalety telefonu myPhone 6650. Nowy model marki myPhone 6650 wszedł właśnie do sprzedaży. Nie posiada simlocka i kosztuje 349 zł.

myPhone 665. to drugi już telefon polskiej marki myPhone, którą wprowadziła na rynek Grupa Kapitałowa TellForceOne. Po kobiecym myPhone 1230 tym razem producent ma propozycję dla entuzjastów multimediów, którzy szukają prostego i niedrogiego telefonu, zawierającego wszystkie nowoczesne technologie w pigułce. Wyjątkową cechą myPhone 6650 jest obsługa dwóch kart SIM. Telefon wyposażony jest w dwa osobne moduły GSM, dzięki czemu obydwie karty mogą działać równocześnie – nie trzeba ich przełączać, są cały czas aktywne. Na polskim rynku jest to jedne z pierwszych rozwiązań tego typu.

Obraz
© (fot. myPhone)

Klasyczna obudowa w grafitowym kolorze, wygodny układ klawiszy oraz wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala, obsługujący 26. tysięcy kolorów ułatwiają korzystanie z multimedialnych i internetowych możliwości myPhone 6650. Telefon posiada unikalną funkcję webcama – wbudowany aparat cyfrowy pozwala nie tylko na robienie zdjęć i rejestrowanie filmów wideo, ale po podłączeniu do komputera, umożliwia prowadzenie czatów i konferencji wideo w rozdzielczości VGA. Dzięki obsługiwanej przez myPhone 6650 technologii PictBridge, zdjęcia cyfrowe, wykonane wbudowanym aparatem fotograficznym, można wydrukować bez podłączenia do komputera, bezpośrednio na drukarce.

Miłośnicy multimediów docenią także funkcje odtwarzacza muzyki i filmów. myPhone 665. pozwala na słuchanie nagrań w formatach MP3, MIDI, WAV oraz na oglądanie wideo AVI, MP4. H.263 i 3gp. Wbudowane głośniki są tak głośne, że z multimediów w myPhone 6650 można korzystać bez słuchawek, a szczególne doznania dźwiękowa zapewnia panorama dźwięku 3D Stereo. Kolekcję swoich ulubionych nagrań i filmów można zgromadzić na obsługiwanych przez telefon kartach pamięci microSD, w zestawie znajdzie się nośnik o wielkości 1 GB firmy Transcent. Chwile rozrywki zapewnia również wbudowany odbiornik radiowy FM oraz platforma gier.

myPhone 665. to telefon, który sprawdzi się także w pracy. Obsługa WAP i xHTML pozwala na przeglądanie stron internetowych, zaś rozbudowana książka adresowa, mieszcząca 800 wpisów, pozwala na tworzenie grup, co ułatwia zarządzanie kontaktami. Nie zabrakło organizera, przelicznika walut, kalkulatora, zegara światowego, czytnika e-booków, budzika, stopera oraz dyktafonu, nagrywającego w formatach AMR i AWB. Wymianę danych między myPhone 6650 a komputerem zapewnia Bluetooth i USB.

myPhone 6650 jest telefonem niezwykle lekkim – waży około 68 gramów – a przy tym bardzo płaskim, jego obudowa ma grubość 13 mm. Litowo-jonowa bateria o pojemności 800 mAh zapewnia do 300 minut rozmów i nawet 8 dni czuwania. W zestawie z telefonem znajdzie się między innymi karta pamięci 1 GB, a także słuchawki stereo i kabel USB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)