Jesienne nowości od myPhone

Jesienne nowości od myPhone

Jesienne nowości od myPhone
Źródło zdjęć: © myPhone
01.10.2010 11:24, aktualizacja: 07.10.2010 09:14

myPhone wprowadził do swojej oferty trzy nowe modele: A210 Proxion - pierwsze urządzenie z systemem Android, 9025TV Moon - smartfon z klawiaturą QWERTY oraz 8930TV Aggio.

myPhone A210 Proxion jest pierwszym urządzeniem polskiego producenta działającym w oparciu o system Android (wersja 1.6 Donut), wyposażonym w mikroprocesor Marvell PXA31. o częstotliwości 624MHz. A210 Proxion zamknięty został w obudowie wykonanej z tworzyw sztucznych i metalu. Pod dotykowym, pojemnościowym wyświetlaczem TFT o rozdzielczości 240x400 pikseli i przekątnej 3 cali umieszczone zostały trzy klawisze sterujące, na lewym boku klawisze głośności, na prawym klawisz foto, zaś na górze przycisk wielofunkcyjny odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie telefonu oraz wprowadzanie go w stan czuwania.

Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy m.in. aparat cyfrowy z matrycą 3,2 megapikseli, złącze kart pamięci micro SD (do 1. GB), moduły EDGE i Wi-Fi pomocne przy korzystaniu z internetu, e-maili, czy serwisów społecznościowych, a także moduł Bluetooth 2.0, port USB i czujnik ruchu. Telefon umożliwia odtwarzanie plików audio i video i posiada wbudowane radio FM.

Bateria litowo-jonowa o pojemności 120. mAh umożliwia pracę urządzenia w stanie czuwania do 4 dni lub do 5 godzin rozmów.

Sugerowana cena myPhone A210 Proxion to 899 złotych. myPhone 9025TV Moon to kolejny telefon z serii z klawiaturą QWERTY. Zaimplementowano w nim technologię Dual SIM, umożliwiającą korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM bez konieczności przelogowywania czy przełączania.

Obudowa myPhone 9025TV Moon jest połączeniem elementów z metalu, gumowanych tworzyw sztucznych i szczotkowanego aluminium. Pod wyświetlaczem o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 320x24. pikseli znajduje się trackball, pełniący główną rolę przy sterowaniu urządzeniem. Dzięki modułowi Wi-Fi urządzenie można wykorzystywać do przeglądania stron w internecie oraz odbierania i nadawania e-maili.

Telefon odbiera sygnał telewizji naziemnej (z możliwością nagrywania). Urządzenie posiada odtwarzacze plików audio i wideo oraz radio FM. Obsługa midletów JAVA pozwala na instalację dodatkowych aplikacji o charakterze użytkowym i rozrywkowym. Telefon wyposażono w aparat cyfrowy o matrycy 2 mpx.

myPhone 9025TV Moon zasilany jest przez akumulator o pojemności 100. mAh. Pozwala on na pracę urządzenia w stanie czuwania do 10 dni lub na przeprowadzenie do 7 godzin rozmów.

Sugerowana cena myPhone 9025TV Moon to 499 złotych. Model 8930TV Agio został wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczość 240x32. pikseli. Zastosowano w nim klawiaturę, a także zmodyfikowane komponenty o podwyższonej trwałości. Telefon obsługuje dwie aktywne karty SIM jednocześnie, a wyposażony jest w moduł Wi-Fi przydatny do przeglądania internetu i odbioru e-maili, aparat cyfrowy z matrycą 2-megapikselową i diodą flash, moduł Bluetooth 2.0, złącze kart pamięci micro SD oraz port USB do połączenia z komputerem.

Obraz

Model 8930TV posiada odtwarzacze plików audio i wideo, radio FM, a także odbiornik telewizji analogowej. Akumulator o pojemności 100. mAh pozwala na pracę urządzenia w stanie czuwania aż do 19 dni lub na przeprowadzenie do 9 godzin rozmów.

Sugerowana cena telefonu myPhone 8930TV Aggio to 429 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)