myPhone 6680 SHARE - świetny polski telefon

myPhone 6680 SHARE - świetny polski telefon

myPhone 6680 SHARE - świetny polski telefon
16.09.2010 15:33, aktualizacja: 17.09.2010 23:49

Polski producent telefonów komórkowych wprowadza na rynek model myPhone 6680 SHARE - kontynuatora urządzeń z biznesowej serii 6. To idealne narzędzie dla osób korzystających z dwóch numerów telefonu. Telefon dostępny będzie bez simlocka w atrakcyjnej cenie 329 złotych.

Polski producent telefonów komórkowych wprowadza na rynek model myPhone 6680 SHARE - kontynuatora urządzeń z biznesowej serii 6. To idealne narzędzie dla osób korzystających z dwóch numerów telefonu. Telefon dostępny będzie bez simlocka w cenie 329 złotych.

Telefon myPhone 668. SHARE jak na myPhone'a przystało obsługuje dwie aktywne karty SIM, bez konieczności ich przełączania czy przelogowywania. Obie karty są cały czas zalogowane w swoich sieciach. Rozwiązanie takie ma wiele zalet - pozwala korzystać z numeru prywatnego i firmowego w jednym urządzeniu i uwalnia od konieczności noszenia dwóch telefonów.

Obudowa telefonu została wykonana z metalu oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych Niewielka grubość urządzenia –. tylko 9 milimetrów – oraz wydajna bateria pozwalająca używać telefon aż do 30 dni bez konieczności ładowania, to jedne z najmocniejszych cech tego teleofnu. Konfiguracja telefonu umożliwia przeprowadzenie do 7 godzin rozmów – i to wszystko przy pojemności baterii 700 mAh. Jest to możliwe, ponieważ SHARE wyposażony został w energooszczędną technologię zasilania zastosowaną już w modelu 8870, dzięki której nieużywany telefon przechodzi w stan uśpienia.

Obraz
© (fot. myPhone)

Kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x32. pikseli i przekątnej ponad 2,2 cala pozwala na sprawne korzystanie z przejrzystego menu. Dzięki możliwości odtwarzania plików video i audio telefon można zmienić w przenośny odtwarzacz filmów i muzyki. Na wyposażeniu modelu 6680 znajdziemy też dyktafon, radio FM, aparat z matrycą 1,2 mpx i funkcją kamery video, moduł bluetooth z obsługą dźwięku stereo, port USB umożliwiający podłączenie do komputera oraz złącze kart micro SD. Osoby nie pozbawione poczucia humoru z zadowoleniem przyjmą obecny w tym urządzeniu modulator głosu z ośmioma trybami zmiany barwy głosu.

myPhone 6680 SHARE objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna urządzenia – 329 złotych brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (341)