myPhone 1060 Grand

myPhone 1060 Grand
Źródło zdjęć: © MyPhone

08.07.2010 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefon myPhone 1060 Grand posiada duże, wyraźnie opisane klawisze, duży wyświetlacz z czytelną czcionką oraz intuicyjne menu. Dodatkowo jednak jego obudowa wykonana jest z materiałów o podwyższonej trwałości.

Telefon myPhone 106. Grand to nowy przedstawiciel serii urządzeń przyjaznych dla użytkownika - myPhone Simple Life. Urządzenia tej serii cechuje prostota obsługi, a także szereg funcjonalnych ułatwień, takich jak powiększona klawiatura, czy czytelny ekran. W myPhone 1060 Grand zostały użyte przełączniki suwakowe do obsługi kilku ważnych funkcji. Za ich pomocą możemy blokować klawiaturę, możemy też włączać i wyłączać wbudowaną dwudiodową latarkę lub radio FM. Telefon wyposażono w monochromatyczny wyświetlacz, o rozdzielczości 128x64 pikseli i podwyższonym stopniu kontrastu, zwiększającym czytelność wyświetlanych informacji.

Obraz
© (fot. MyPhone)
  1. Grand obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów, w trybie głośnomówiącym. myPhone 1060 grand wyposażony został w baterię o pojemności 1200 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 21 dni oraz do 240 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna – 299 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)