MWC 2011: nowe funkcje MobileNavigator dla iPhone’a

MWC 2011: nowe funkcje MobileNavigator dla iPhone’a
Źródło zdjęć: © Navigon

16.02.2011 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Navigon pokazuje nowe możliwości oprogramowania MobileNavigator dla iPhone’a. Już niedługo funkcje Reality Scanner oraz „Camping and Motorhome Navigation” staną się częścią tej aplikacji nawigacyjnej

Navigon przedstawia użytkownikom iPhone’ów nowe funkcje zaprojektowane pod kątem nowej wersji oprogramowania MobileNavigator. Już niedługo na iPhone’ach będzie można korzystać z Reality Scanner oraz Navigon Camping and Motorhome Navigation.

Obraz
© (fot. Navigon)

Znajdź punkty POI za pomocą kamery i odbiornika GPS
Kamera wbudowana w iPhone’a oraz odbiornik GPS umożliwiają teraz odnajdowanie punktów POI w najbliższej okolicy użytkownika. Nazwa, symbol oraz odległość do szukanego miejsca pojawią się na ekranie nad obrazem wyświetlonym z kamery. Po kliknięciu na symbol POI otwiera się okienko z dodatkowymi informacjami. Użytkownik może również zostać poprowadzony bezpośrednio do wybranego miejsca.

Nawigacja campingowa
Nowa funkcja, która będzie dostępna do ściągnięcia w trybie „In App Purchase”, zmieni iPhone’a w urządzenie pożyteczne nie tylko w czasie spacerów, ale również podczas podróży samochodem kempingowym czy z przyczepą. Camping and Motorhome Navigation oblicza trasę wybierając drogi odpowiednie dla większych pojazdów z dużym obciążeniem. Dla każdego pojazdu można stworzyć indywidualny profil przez wprowadzenie do aplikacji jego wymiarów oraz wagi. Dzięki wprowadzonym danym, nawigacja omija trasy na których znajdują się niskie mosty czy wąskie uliczki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)