MWC 2011: Program partnerski Skype dla operatorów sieci komórkowych

MWC 2011: Program partnerski Skype dla operatorów sieci komórkowych

MWC 2011: Program partnerski Skype dla operatorów sieci komórkowych
Źródło zdjęć: © Skype
15.02.2011 13:10, aktualizacja: 15.02.2011 13:37

Skype ogłosił program partnerski dla operatorów telefonii komórkowej na rynkach ze słabym dostępem do szerokopasmowej sieci 3G. Program ma na celu umożliwienie korzystania z programu...

Skype ogłosił program partnerski dla operatorów telefonii komórkowej na rynkach ze słabym dostępem do szerokopasmowej sieci 3G. Program ma na celu umożliwienie korzystania z programu Skype użytkownikom mobilnym. Ma to pozwolić dostawcom na zróżnicowanie swoich ofert. Program ten został z powodzeniem wdrożony w firmach Verizon, KDDI i Hutchison 3.

Program partnerski Skype to uproszczony program dla operatorów, wykorzystujący rozwiązanie klient/serwer. Rozwiązanie to, zostało opracowane z myślą o operatorach i pozwala na korzystanie z programu Skype na wielu urządzeniach, takich jak smartfony czy prostsze telefony komórkowe.

Operatorzy, którzy zdecydują się wziąć udział w tym programie, będą w stanie zapewnić swoim klientom szybkie i łatwe korzystanie z programu Skype, który działa na wielu platformach operacyjnych, obejmując ponad 10. różnych smartfonów i prostszych telefonów komórkowych. Za pośrednictwem Skype, klienci sieci komórkowych będą w stanie dzwonić za darmo i porozumiewać się za pomocą komunikatora z innymi użytkownikami tego programu. Co więcej, ich klienci będą mogli skorzystać też ze stawek proponowanych przez Skype i dzwonić na telefony komórkowe oraz stacjonarne praktycznie na całym świecie.

Operatorzy zainteresowani tym programem mogą skontaktować się z zespołem Skype ds. telefonii komórkowej pod adresem: mpp@skype.net .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)