Navigon MobileNavigator 7, dla WindowsMobile i Symbiana

Navigon MobileNavigator 7, dla WindowsMobile i Symbiana

Navigon MobileNavigator 7, dla WindowsMobile i Symbiana
27.01.2009 10:35

Wszyscy kierowcy, którzy chcą się szybko dostać z punktu A do
punktu B, mogą teraz bezpłatnie przetestować możliwości oprogramowania
nawigacyjnego MobileNavigator 7 firmy NAVIGON

Wszyscy kierowcy, którzy chcą się szybko dostać z punktu A do punktu B, mogą teraz bezpłatnie przetestować możliwości oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator 7 firmy NAVIGON. Wystarczy wejść na stronę internetową NAVIGON i ściągnąć odpowiednią dla swojego urządzenia wersję - do wyboru jest oprogramowanie na platformę Symbian lub Windows Mobile.

Oprogramowanie z mapami całej Europy instaluje się bezpośrednio w pamięci urządzenia, dlatego podczas jego używania nie jesteśmy narażeni na opłaty związane z transmisją danych. Jedynie podczas uruchamia trybu testowego MobileNavigator 7 aplikacja za każdym razem kontaktuje się z serwerem NAVIGON i potwierdza pozostałą ilość bezpłatnego okresu testowego.

Transmisja danych odbywa się także wtedy, kiedy użytkownik chce sprawdzić aktualne informacje pogodowe, zarezerwować hotel lub dowiedzieć się, czy na trasie przejazdu nie ma korków. Do działania MobileNavigator 7 potrzebny jest wbudowany w urządzenie lub zewnętrzny odbiornik GPS. Dla wersji na platformę Windows Mobile wymagane jest 2 GB wolnej pamięci, dla Symbian S60 – 4GB.

Po zakończonych testach użytkownik może w prosty sposób zakupić pełną aktywację MobileNavigator 7 – z poziomu telefonu, podając numer karty kredytowej, przez stronę internetową NAVIGON lub kupując kartę-zdrapkę z kodem aktywacyjnym w jednym ze sklepów z elektroniką użytkową na terenie całego kraju. Co ważne, pełna aktywacja pozwala bezterminowo cieszyć się nawigacją w swoim urządzeniu mobilnym – nie ma tu, jak w przypadku innych producentów, limitów czasowych używania oprogramowania.

Po raz pierwszy w oprogramowaniu nawigacyjnym firmy NAVIGON dostępne są dodatkowe usługi online: można teraz zarezerwować hotel nie wysiadając z samochodu lub dowiedzieć się jaka jest pogoda w niemal każdym zakątku Europy. NAVIGON udostępnia te funkcje bezpłatnie, natomiast korzystanie z nich może wiązać się z opłatami za transmisję danych, w zależności od rodzaju umowy z operatorem telefonii komórkowej.

Oprogramowanie MobileNavigator 7, zawierające mapy 40 krajów Europy, można kupić za równowartość 99 EUR za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie NAVIGON. Na jednej płycie klienci otrzymają oprogramowanie dla urządzeń typu PDA oraz smartfonów (dla systemów Symbian i Windows Mobile) – dołączony kod aktywacyjny pozwoli używać wybraną przez użytkownika wersję. Dodatkowo, za 349 PLN można dokupić 24-miesięczny abonament na aktualizację map (nowe mapy dostępne są co 3 miesiące) i pobierać je przy użyciu aplikacji NAVIGON Fresh. W sprzedaży jest również dostępny pakiet zawierający oprogramowanie MobileNavigator 7 oraz 24-miesięczny abonament w cenie 499 PLN. Więcej informacji na temat MobileNavigator 7, NAVIGON Fresh i FreshMaps, znaleźć można na stronie www.navigon.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)