MobileNavigator 7

MobileNavigator 7

MobileNavigator 7
16.02.2009 20:54, aktualizacja: 17.02.2009 10:26

Navigon przedstawia nawigację satelitarną dla pieszych, do zastosowania w telefonach komórkowych - MobileNavigator 7. Oprogramowanie można testować za darmo przez 30 dni.

_ Niewielka igła kompasu, wyświetlana na ekranie, wskazuje kierunek do celu w linii prostej oraz odległość z dokładnością do metrów. Druga strzałka pokazuje aktualny kierunek marszu. Zaletą dodatkowych informacji jest to, że nawet jeżeli zejdziesz z wybranej przez program trasy, nigdy nie stracisz orientacji. Ponadto w trybie pieszym oprogramowanie nie ogranicza się do głównych ulic - potrafi prowadzić pieszego niewielkimi zaułkami, wąskimi uliczkami lub deptakami _ - rekomenduje aplikację jej producent.

MobileNavigator 7 pracuje z każdym telefonem komórkowym wykorzystującym system Symbian S60 lub Windows Mobile. Oprogramowanie można pobrać i kupić na stronie www.navigon.com. Cena MobileNavigator 7 z mapami całej Europy i nielimitowanym okresem użytkowania to równowartość 99 euro, przez 30 dni można testować program za darmo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)