mCODY M20 już w Polsce

mCODY M20 już w Polsce

mCODY M20 już w Polsce
Źródło zdjęć: © mCODY
21.05.2007 12:55, aktualizacja: 21.05.2007 16:35

mCODY M20 jest niezwykle lekki (30 gramów wraz z baterią) oraz mały (80 x 33 x 7 mm). W górnej części przedniego panelu umieszczony został wyświetlacz OLED. Do tego radio, dyktafon i nagrywanie line-in.

*Do polskich sklepów trafił odtwarzacz M20. Jest to produkt koreańskiej firmy mCODY, która w wielu zagranicznych testach otrzymuje ogromne pochwały za brzmienie. mCODY, istniejący już od 3 lat doskonale wynajduje luki pozostawione przez gigantów. *

M2. jest niezwykle lekki (30 gramów wraz z baterią) i oczywiście odpowiednio mały (80 x 33 x 7 mm). W górnej części przedniego panelu umieszczony został wyświetlacz OLED. Kontrastowy wyświetlacz (białe litery na czarnym tle) zapewniają doskonałą czytelność nawet w słoneczne dni. W dolnej części odtwarzacza umieszczono panel dotykowy odpowiadający za nawigację w odtwarzaczu, który perfekcyjnie ułatwia nawigacje po funkcja odtwarzacza.

Obraz
© mCODY M20

Odtwarzacz oferuje sporo, jak na swoje rozmiary. mCODY M2. bez problemu odtworzy MP3, WMA oraz z plikami OGG (od Q0 do Q10). Nad polepszaniem brzmienia czuwa licencjonowany system SRS WOW, a odpowiednią głośnością zapewni aż 40mW mocy wyjściowej. Użytkownik do dyspozycji ma pięć predefiniowanych equalizerów plus dwa definiowane samodzielnie.

W playerze nie zabrakło ani dyktafonu, ani radia. Tym bardziej nie zabrakło możliwości nagrywania ulubionych audycji. Co więcej jest także możliwość nagrywania poprzez line-in, dzięki specjalnemu kablowi znajdującemu się w zestawie. Wszystkie nagrania zapisywane są do skompresowanych plików ADPCM.

Odtwarzacz współpracuje z systemem Windows oraz Linux oraz MacOS. Transfer danych odbywa się poprzez USB 2.0. Pełen akumulator pozwala na 10 godzin odtwarzania muzyki bez przerwy.

Model M2. kosztować będzie: 1GB za 320 zł oraz 2GB za 370 zł. Obie wersje pojemnościowe w czarnej, lśniącej obudowie, z solidnego plastiku. Zakupione w Polsce mCODY otrzymają dwuletnią gwarancję.
Strona producenta - mCODY

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)