Myszka Omega Varr V6000 już w lutym w Polsce

Myszka Omega Varr V6000 już w lutym w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.01.2012 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku lutego na polskim rynku pojawią się w sprzedaży nowe produkty dla graczy z serii Omega Varr.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Na początku lutego na polskim rynku pojawią się w sprzedaży nowe produkty dla graczy z serii Omega Varr. Flagowym elementem tej serii jest myszka laserowa Omega Varr V6000. Urządzenie oparto na sensorze Avago 9500, zapewniającym rozdzielczość do 6000 DPI.

Myszka z wbudowaną pamięcią

Mysz wyposażono we wbudowaną pamięć, która pozwala zapisać ustawienia czułości i makr dla profilu użytkownika bezpośrednio w urządzeniu. Jak przystało na sprzęt dla graczy, Omega Varr V600. posiada również dodatkowe ciężarki, które umożliwiają zmianę wagi do 20 g. Wykorzystywane aktualnie ustawienie DPI prezentowane jest na wyświetlaczu LCD.

Dokładny sensor i rozbudowane oprogramowanie

Zastosowany w myszce sensor charakteryzuje się maksymalną rozdzielczością 1. Mpx, którą można zmieniać w zakresie od 800 do 6000 DPI. Dołączone oprogramowanie pozwala przypisać funkcje do 10 programowalnych przycisków. Można przypisać dowolny znak z klawiatury lub funkcję multimedialną. Dodatkowo zintegrowana z oprogramowaniem funkcja Makro Manager pozwala na przypisanie do przycisku własnoręcznie utworzonego makra, składającego się z maksymalnie 20 sekwencji.

Oprogramowanie pozwala również na zmianę koloru podświetlenia między jednym z 3. dostępnych oraz jego intensywności i częstotliwości pulsowania. Dostajemy również możliwość przypisywania odrębnych profili do poszczególnych gier.

Specyfikacja techniczna:
- czas reakcji 1ms,
- 11000 fps, 11 megapikseli,
- akceleracja 30 g,
- 16-bitowy kanał danych,
- procesor turbocore 72 MHz,
- 256 KB wbudowanej pamięci,
- długość kabla USB 2 m, pozłacana wtyczka.

Zawartość opakowania:
- mysz laserowa Omega Varr V6000
- poradnik i oprogramowanie
- ciężarki (4x5g, 4x4g)
- pokrowiec na myszkę

Sugerowana cena myszki Omega Varr V6000 wynosi 169 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dodatek do myszki - podkładka Omega Varr TP100

Kolejnym produktem z serii Varr jest podkładka pod mysz - Omega Varr TP100.Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, używając podkładki Omega Varr TP100. wydajność myszek optycznych podnosi sie o 20%, a laserowych o 30% w porównaniu do innych podkładek dla graczy. Antypoślizgowy gumowy spód podkładki zapobiega przemieszczaniu się jej po biurku, a jej wymiary wynoszą: 340 mm (długość) x 250 mm (szerokość) x 2,8 mm (wysokość).

Podkładka Omega Varr TP100 kosztuje 39 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)