Loteria w Plusie

Loteria w Plusie
Źródło zdjęć: © WP.PL

17.09.2009 10:33, aktual.: 16.09.2016 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

21. września startuje Wielka Loteria Plusa, w której do wygrania jest 1 mln zł, 11 mieszkań i 49 samochodów Alfa Romeo

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy przesłać jeden SMS o treści Plus na numer 7410 (4,88 zł z VAT). Loteria będzie trwała do 13. grudnia, a jej finał, w którym rozlosowana zostanie Nagroda Finałowa i Nagroda Specjalna, odbędzie się 14. grudnia.

W Loterii mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 13 lat i mają aktywny telefon w sieci Plus lub Sami Swoi, niezależnie od rodzaju oferty, z jakiej korzystają (abonament, Simplus, Sami Swoi, MixPlus oraz 36.6).

W Wielkiej Loterii Plusa przyznanych zostanie 48 Nagród Dziennych, 11 Nagród Weekendowych, 1 Nagroda Finałowa oraz 1 Nagroda Specjalna.

Nagrody Dzienne to samochody Alfa Romeo Brera. Można je wygrać w rozgrywkach trwających od poniedziałku do czwartku, a losowania przeprowadzane będą od wtorku do piątku.

Nagrody Weekendowe to samodzielne lokale mieszkalne w budynkach wielorodzinnych lub ich równowartość w gotówce. Nagrody te można wygrać w rozgrywkach weekendowych trwających od piątku do niedzieli, zaś ich losowania odbywać się będą w każdy poniedziałek w czasie trwania Loterii.

Nagrodą Finałową jest kwota pieniężna w wysokości 1 miliona złotych. Uprawnione do udziału w losowaniu tej nagrody będą osoby, które wyślą przynajmniej jednego SMS-a w okresie Wielkiego Finału Loterii trwającego od 11. do 13. grudnia, lub wcześniej dokonają przynajmniej 10 zgłoszeń w Loterii od momentu jej rozpoczęcia. Losowanie Nagrody Finałowej odbędzie się 14. grudnia.

Nagroda Specjalna to nagroda rzeczowa dla najaktywniejszego gracza a jej przyznanie nastąpi również 14. grudnia. Nagrodą jest samochód Alfa Romeo Spider.

Dodatkowo każdy uczestnik Loterii otrzyma Nagrodę Gwarantowaną, która będzie przyznana następnego dnia po wysłaniu SMS-a. Nagrodą jest bezpłatna aktywacja usługi _ Czasoumilacz _ wraz z jej bezpłatnym jednomiesięcznym abonamentem. Uczestnicy Loterii będą mieli do wyboru pięć utworów (U2 - _ Magnificent _, Agnes - _ Release Me _, Pitbull - _ I Know You Want Me _, The Killers - _ Human _ i Erykah Badu - _ Honey _).

Każdy uczestnik Loterii Plusa będzie mógł wygrać jedną nagrodą każdego rodzaju. Każdy SMS wysłany w Loterii oznacza przyznanie uczestnikowi Loterii punktów wymienianych na losy biorące udział w losowaniu wyżej wymienionych nagród. Za pierwsze zgłoszenie przyzwanych zostanie 10 punktów. Każdy z uczestników może wielokrotnie wysyłać SMS-y i w ten sposób zdobywać kolejne punkty. Ponadto w trakcie trwania Loterii uczestnik będzie miał możliwość zdobycia dodatkowej ilości punktów jeżeli:

  1. weźmie udział w zorganizowanych sesjach bonusowych,
  2. weźmie udział w sesjach quizowych,
  3. weźmie udział w sesji finałowej,
  4. skutecznie zarekomenduje Loterię znajomemu,
  5. przedłuży obecną umowę poprzez zawarcie na piśmie aneksu do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w Plus,
  6. zawrze aneks do umowy dotyczącego udziału w promocji MixPlus,
  7. dokona zasilenia karty prepiad (Simplus, Sami Swoi, 36.6) kwotą minimum 30 zł.

Wielka Loteria Plusa organizowana jest przez firmę EL2 Sp. z o.o. i posiada zgodę Ministerstwa Finansów. Losowania nagród będą przeprowadzane w siedzibie organizatora przez komputerowy program loteryjny uniemożliwiający ingerencję czynnika ludzkiego w wyłanianie zdobywców nagród. O wynikach każdego losowania oraz o sposobie odbioru nagrody, laureaci nagród zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie. Organizator bierze również na siebie obowiązek uregulowania zobowiązań podatkowych wynikających z wygranej.

Szczegóły loterii, regulamin oraz aktualizowana lista laureatów będą od 21. września udostępnione do wglądu na specjalnej stronie internetowej www.loteriaplusa.pl.

Również na potrzeby loterii od 21. września firma EL2 uruchomi infolinię pod numerem telefonu 22 331 42 50, która będzie czynna w dni robocze od 10 do 18.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)