Kontaktoutrwalacz w Plusie

Kontaktoutrwalacz w Plusie
Źródło zdjęć: © WP.PL

10.07.2008 14:27, aktual.: 10.07.2008 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 10. lipca dostępna jest nowa usługa promocyjna w sieci Plus i Sami Swoi. Kontaktoutrwalacz pozwoli na przechowywanie książki telefonicznej zapisanej w aparacie na stronie internetowej Plusa.

*Od 10. lipca dostępna jest nowa usługa promocyjna w sieci Plus i Sami Swoi. _ Kontaktoutrwalacz _ pozwoli na przechowywanie książki telefonicznej zapisanej w aparacie na stronie internetowej *Plusa.

Usługa przygotowana została w 2 wariantach: _ Szybka kopia _ i _ Kopia 30-dniowa. _. Oba warianty usług _ Kontaktoutrwalacz _ oferują możliwość zsynchronizowania kontaktów w telefonie z kontem na stronie internetowej.

Aktywacja usługi możliwa jest po zalogowaniu na stronie internetowej operatora. Po odszukaniu odpowiedniej pozycji wśród dostępnych usług, następuje przekierowanie na stronę wyboru aparatu telefonicznego. Tam wyświetlona zostanie treść SMS-a aktywacyjnego, która zależna jest od modelu telefonu.

Treść należy przesłać na numer 7377 (3,66 zł) dla aktywacji na jedną dobę (_ Szybka kopia _) lub na numer 7444 (4,88 zł) dla wariantu _ Kopia 30-dniowa _.

W SMS-ie od operatora otrzymamy kod aktywacyjny, który wraz z numerem telefonu należy następnie wpisać na stronie internetowej. Później postaje jedynie skonfigurowanie telefonu pod kątem usługi (automatyczne lub ręczne) i jest już możliwość przesłania kontaktów na serwer (uwaga, konieczna jest poprawna konfiguracja GPRS-u).

Każdorazowe skopiowanie kontaktów z aparatu telefonicznego do konta w usłudze tworzy automatycznie jedną kopię zapasową kontaktów. Klient może posiadać jednocześnie maksymalnie 10 kopii. Zrobienie każdej następnej kopii (powyżej 10) powoduje automatyczne usunięcie najstarszej z nich. Możliwe jest ustalenie do 3 kopii nie usuwanych automatycznie.

Jeżeli klient nie przedłuży ważności usługi kolejnym SMS-em (wariant 30-dniowy), wszystkie kopie będą utrzymywane przez 60 dni, ale bez możliwości korzystania z usługi, wciąż jednak z możliwością jej wznowienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)