Loteria szczepionkowa - finał. Dziś ktoś wygra milion złotych

Loteria szczepionkowa - finał. Dziś ktoś wygra milion złotych

szczepienie szczepionka szczepienie strzykawka pfizer covid koronawirus johnson astrazeneca moderna
szczepienie szczepionka szczepienie strzykawka pfizer covid koronawirus johnson astrazeneca moderna
Źródło zdjęć: © Materiały WP | Adobe
06.10.2021 07:19

Loteria szczepionkowa zbliża się ku końcowi. Dziś odbędzie się jej ostatnie, dwunaste losowanie. Narodowy Program Szczepień rozda dziś wiele nagród, w tym dwie nagrody w wysokości miliona złotych.

6 października 2021 roku loteria szczepionkowa odbędzie się po raz dwunasty. Dziś przypadają trzy losowania - zarówno tygodniowe, miesięczne, jak i finałowe. Do zgarnięcia jest zatem całkiem sporo nagród.

Jak sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej?

Aby sprawdzić wyniki losowania loterii szczepionkowej, należy odwiedzić specjalną stronę internetową. Znajduje się na niej tabela z wymienioną listą zwycięzców w konkretnym losowaniu. Obok imienia i pierwszej litery nazwiska znaleźć tam można nagrodę, która przypadła konkretnej osobie.

Jednak sprawdzanie listy zwycięzców nie jest konieczne. Osoby, które wygrały, zostaną poinformowane o zwycięstwie wiadomością SMS w ciągu dwóch dni od losowania.

Loteria szczepionkowa - nagrody

W loterii szczepionkowej w losowaniu tygodniowym do wygrania jest hulajnoga elektryczna Segway, a także 50 tysięcy złotych. Raz w miesiącu można wygrać samochód Toyota Corolla Hybrid oraz 100 tys. złotych. W losowaniu finałowym, które odbędzie się dzisiaj, Narodowy Program Szczepień przekaże komuś nagrody główne: samochód Toyota C-HR lub milion złotych.

Do loterii szczepionkowej zgłosić mogły się wszystkie osoby, które zdążyły zaszczepić się w pełni do 30 września 2021 roku.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)