Loteria szczepionkowa - finał. Dziś ktoś wygra milion złotych

szczepienie szczepionka szczepienie strzykawka pfizer covid koronawirus johnson astrazeneca moderna
szczepienie szczepionka szczepienie strzykawka pfizer covid koronawirus johnson astrazeneca moderna
Źródło zdjęć: © Materiały WP | Adobe

06.10.2021 07:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Loteria szczepionkowa zbliża się ku końcowi. Dziś odbędzie się jej ostatnie, dwunaste losowanie. Narodowy Program Szczepień rozda dziś wiele nagród, w tym dwie nagrody w wysokości miliona złotych.

6 października 2021 roku loteria szczepionkowa odbędzie się po raz dwunasty. Dziś przypadają trzy losowania - zarówno tygodniowe, miesięczne, jak i finałowe. Do zgarnięcia jest zatem całkiem sporo nagród.

Jak sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej?

Aby sprawdzić wyniki losowania loterii szczepionkowej, należy odwiedzić specjalną stronę internetową. Znajduje się na niej tabela z wymienioną listą zwycięzców w konkretnym losowaniu. Obok imienia i pierwszej litery nazwiska znaleźć tam można nagrodę, która przypadła konkretnej osobie.

Jednak sprawdzanie listy zwycięzców nie jest konieczne. Osoby, które wygrały, zostaną poinformowane o zwycięstwie wiadomością SMS w ciągu dwóch dni od losowania.

Loteria szczepionkowa - nagrody

W loterii szczepionkowej w losowaniu tygodniowym do wygrania jest hulajnoga elektryczna Segway, a także 50 tysięcy złotych. Raz w miesiącu można wygrać samochód Toyota Corolla Hybrid oraz 100 tys. złotych. W losowaniu finałowym, które odbędzie się dzisiaj, Narodowy Program Szczepień przekaże komuś nagrody główne: samochód Toyota C-HR lub milion złotych.

Do loterii szczepionkowej zgłosić mogły się wszystkie osoby, które zdążyły zaszczepić się w pełni do 30 września 2021 roku.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)