Loteria szczepionkowa. Dziewiąte losowanie. Możesz wygrać 50 tys.

szczepienie szczepienia szczepionka koronawirus pfizer johnson astrazeneca moderna
szczepienie szczepienia szczepionka koronawirus pfizer johnson astrazeneca moderna
Źródło zdjęć: © Materiały WP | Adobe

08.09.2021 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Loteria szczepionkowa wciąż trwa. Dziś można wziąć udział w dziewiątym losowaniu. Jak co środę osoby zgłoszone do loterii mogą zdobyć jedną z cennych nagród. W grze jest nawet 50 tysięcy złotych.

8 września 2021 to data dziewiątego losowania loterii szczepionkowej. Narodowy Program Szczepień przekaże dziś szczęśliwcom liczne nagrody, w tym 50 tys. złotych. Istnieje też możliwość wygrania nagrody natychmiastowej, zaraz po zgłoszeniu się do losowania.

Gdzie sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej?

Wyniki loterii szczepionkowej można sprawdzić w dowolnym momencie na specjalnej stronie internetowej. Jest tam dostępna tabela z częściowo ocenzurowanymi danymi każdego ze zwycięzców. Obok imienia i pierwszej litery nazwiska zwycięzcy, znaleźć tam można nagrodę, która nam przypadła.

Ci, którzy nie sprawdzą wyników loterii w sieci, nie muszą się martwić. W ciągu dwóch dni od losowania powinni oni otrzymać SMS informujący o zwycięstwie w losowaniu.

Loteria szczepionkowa - nagrody

W ramach loterii szczepionkowej co tydzień do wygrania jest hulajnoga elektryczna Segway, a także 50 tysięcy złotych. Co miesiąc wygrać można cenniejsze nagrody, czyli samochód Toyota Corolla Hybrid oraz 100 tys. złotych. Na koniec programu rozlosowane zostaną nagrody główne. Chodzi tu o samochód Toyota C-HR lub milion złotych.

Do loterii szczepionkowej można zgłosić się za pomocą Internetowego Konta Pacjenta, a także telefonicznie, pod numerem 989.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (143)