Loteria szczepionkowa. Dziewiąte losowanie. Możesz wygrać 50 tys.

Loteria szczepionkowa. Dziewiąte losowanie. Możesz wygrać 50 tys.

szczepienie szczepienia szczepionka koronawirus pfizer johnson astrazeneca moderna
szczepienie szczepienia szczepionka koronawirus pfizer johnson astrazeneca moderna
Źródło zdjęć: © Materiały WP | Adobe
08.09.2021 11:18

Loteria szczepionkowa wciąż trwa. Dziś można wziąć udział w dziewiątym losowaniu. Jak co środę osoby zgłoszone do loterii mogą zdobyć jedną z cennych nagród. W grze jest nawet 50 tysięcy złotych.

8 września 2021 to data dziewiątego losowania loterii szczepionkowej. Narodowy Program Szczepień przekaże dziś szczęśliwcom liczne nagrody, w tym 50 tys. złotych. Istnieje też możliwość wygrania nagrody natychmiastowej, zaraz po zgłoszeniu się do losowania.

Gdzie sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej?

Wyniki loterii szczepionkowej można sprawdzić w dowolnym momencie na specjalnej stronie internetowej. Jest tam dostępna tabela z częściowo ocenzurowanymi danymi każdego ze zwycięzców. Obok imienia i pierwszej litery nazwiska zwycięzcy, znaleźć tam można nagrodę, która nam przypadła.

Ci, którzy nie sprawdzą wyników loterii w sieci, nie muszą się martwić. W ciągu dwóch dni od losowania powinni oni otrzymać SMS informujący o zwycięstwie w losowaniu.

Loteria szczepionkowa - nagrody

W ramach loterii szczepionkowej co tydzień do wygrania jest hulajnoga elektryczna Segway, a także 50 tysięcy złotych. Co miesiąc wygrać można cenniejsze nagrody, czyli samochód Toyota Corolla Hybrid oraz 100 tys. złotych. Na koniec programu rozlosowane zostaną nagrody główne. Chodzi tu o samochód Toyota C-HR lub milion złotych.

Do loterii szczepionkowej można zgłosić się za pomocą Internetowego Konta Pacjenta, a także telefonicznie, pod numerem 989.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (143)