Muzodajnia w Plusie

Muzodajnia w Plusie

Muzodajnia w Plusie
01.08.2008 16:06, aktualizacja: 01.08.2008 16:19

4. sierpnia Plus udostępni ofertę MixPlus Music Pack, dzięki której legalne ściąganie plików muzycznych mp3 będzie proste i bardzo tanie.

Music Pack to oferta dla nowych użytkowników MixPlusa, w której poza telefonem z kartą pamięci nawet do 4 GB, bezprzewodowymi stereofonicznymi słuchawkami bluetooth klienci otrzymają dostęp do Muzodajni - serwisu muzycznego zawierającego tysiące plików muzycznych bez zabezpieczeń DRM oraz najświeższe informacje z rynku muzycznego.

Nowa oferta polega na atrakcyjnym modelu opłat oraz prostocie korzystania z serwisu. Zamiast ponosić wysokie koszty zakupu jednej piosenki, w ofertach MixPlus Music Pack i Muzyczny Sklep można wykupić miesięczny ryczałt na 5, 10 lub 20 zł, co umożliwia ściągnięcie odpowiednio 25, 100 lub 250 utworów. Dzięki temu rozwiązaniu cena za ściągnięty plik muzyczny jest najniższa na rynku. Tylko w ofercie Music Pack za średnią cenę jednej płyty CD w sklepie można pobrać ponad 250 piosenek, co stanowi równowartość ok. 20 płyt.

Muzodajnia dostępna jest w wariantach dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów:
· Music Pack - oferta dla nowych klientów MixPlus,
· Muzyczny Sklep Plusa - dla abonentów Plus i MixPlus,
· Muzyczna Wypożyczalnia - dla wszystkich klientów Polkomtel (również Simplus, 36.6, Sami Swoi),
· Sklep E-muzyka - dla wszystkich internautów (nie tylko klientów Polkomtel).

Dodatkowo w ramach promocji "Spróbuj za darmo" w ciągu 14 dni od momentu założenia konta w usłudze każdy internauta może ściągnąć na próbę 10 utworów zabezpieczonych DRM i przez dwa tygodnie słuchać ich bez ograniczeń.

Muzodajnia - podsumowanie wariantów oferty:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)