Milion darmowych SMS-ów w Plusie za każde zwycięstwo Polaków

Milion darmowych SMS‑ów w Plusie za każde zwycięstwo Polaków

Milion darmowych SMS-ów w Plusie za każde zwycięstwo Polaków
27.07.2012 19:13, aktualizacja: 30.07.2012 11:18

Od 29 lipca do 12 sierpnia 2012 roku Plus rozda swoim klientom milion darmowych SMS-ów za każdy zwycięski mecz naszych siatkarzy w trakcie turnieju w Londynie.

By wziąć udział w konkursie „SMS za zwycięstwo”. należy wysyłać na numer 80808 bezpłatną wiadomość SMS o treści SIATKA. Zgłoszenia będą przyjmowane przez cztery godziny od momentu zakończenia przez sędziego meczu, w którym zwyciężyła polska drużyna.

W ciągu 4. godzin od zakończenia meczu wygranego przez Polaków, pierwszym 10.000 klientów, którzy wysłali poprawnego SMS-a zostanie aktywowany Pakiet 100 darmowych SMSów do Plusa, co zostanie potwierdzone informacją zwrotną dla klienta. Przyznane SMS-y są do wykorzystania w sieci Plus, a ważność pakietu wynosi 30 dni od daty aktywacji. Korzystanie z usługi w okresie jej trwania jest wolne od opłaty aktywacyjnej i abonamentowej.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada aktywny numer w sieci Plus. Uczestnik konkursu może otrzymać jeden Pakiet SMS-ów po każdym wygranym meczu przez polską drużynę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)