Transfery roku w Plusie

Transfery roku w Plusie

27.03.2008 13:05, aktual.: 27.03.2008 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 27 marca Plus udostępnił promocję o nazwie „Transfery roku”. To druga odsłona promocji umożliwiającej przejście na korzystnych warunkach z Simplusa do MixPlusa i oferty abonamentowej w sieci Plus

Od 2. marca Plus udostępnił promocję o nazwie „Transfery roku”. To druga odsłona promocji umożliwiającej przejście na korzystnych warunkach z Simplusa do MixPlusa i oferty abonamentowej w sieci Plus. W ofercie m.in. telefony Samsung J700 i Samsung J400 w jeszcze bardziej korzystnej cenie oraz pakiety kwotowe do 180 zł na rozmowy do wszystkich sieci.

Sama operacja przejścia z jednej oferty do drugiej jest niezwykle prosta i nie wymaga dodatkowych starań czy formalności - wystarczy zadzwonić pod numer 80. 400 601 lub przyjść do dowolnego punktu sprzedaży Plusa z dwoma dokumentami ze zdjęciem i aktualnym zaświadczeniem o zatrudnieniu.

Użytkownicy decydujący się na transfer do MixPlusa zachowują oprócz dotychczasowego numeru także zgromadzone na koncie środki. Oprócz tego otrzymują w prezencie do 5. zł na rozmowy do wszystkich sieci i mogą wybrać jeden z wielu modeli telefonów w cenie od 1 zł.

Dotychczasowi użytkownicy Simplusa wybierający ofertę abonamentową również otrzymują prezent w postaci jednorazowego pakietu kwotowego o równowartości miesięcznego abonamentu właściwego dla wybranej taryfy, do wykorzystania przez 3 kolejne okresy rozliczeniowe. Nowi abonenci mają do wyboru jeden z wielu „wszystkomających”. telefonów, wyposażonych m.in. w cyfrowy aparat fotograficzny, odtwarzacz plików MP3, kamerę wideo, bluetooth – w cenie od 1 zł.

Ponadto każdy klient przechodzący z Simplusa do Mixplusa lub oferty abonamentowej może skorzystać z dowolnej wybranej przez siebie aktualnej promocji obowiązującej w MixPlusie i Plusie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)