Interwrite DualBoard - podwójnie interaktywna tablica

Interwrite DualBoard - podwójnie interaktywna tablica

Interwrite DualBoard - podwójnie interaktywna tablica
Źródło zdjęć: © agraf.com.pl
10.06.2009 16:02, aktualizacja: 10.06.2009 16:25

Na polskim rynku ukazała się interaktywna tablica wykorzystująca komunikację bezprzewodową, umożliwiająca jednoczesną pracę dwóch osób. Urządzenie dając równe szanse, pozwala...

Na polskim rynku ukazała się interaktywna tablica wykorzystująca komunikację bezprzewodową, umożliwiająca jednoczesną pracę dwóch osób. Urządzenie Interwrite DualBoard może zachęcać do wspólnej pracy. Dając równe szanse, pozwala równolegle rywalizować dwóm użytkownikom przy jednej tablicy, np. w szkole na zajęciach czy podczas stosowania metody „burzy mózgów” w przedsiębiorstwie.

Tablica Interwrite DualBoard pozwala rysować z szybkością 6 m/s i dokładnością na poziomie 0,2. mm. Komunikacja z komputerem odbywa się poprzez kabel USB/RS-232 oraz w technologii bezprzewodowej 2,4 GHz (zasięg do 30 metrów) lub Bluetooth (zasięg do 10 m). Tablica może być jednym z elementów „Interaktywnego Środowiska Nauczania” – współpracuje z przenośnymi, bezprzewodowymi tabletami Interwrite Mobi lub Interwrite PAD 400, panelem Interwrite Panel a nawet z drugą tablicą Interrwrite DualBoard. Oprogramowanie Interwrite Workspace 8 pozwala na użycie funkcji Multiuser umożliwiającej udostępnienie strony Workspace dziewięciu takim urządzeniom lub stworzenie do 9 oddzielnych pól przyporządkowanych różnym urządzeniom Interwrite.

Tablice dostępne są już w Polsce w dwóch formatach –. standardowe proporcje 4:3 (o przekątnych 60 i 77,5 cala) oraz panoramiczne – 16:9 (o przekątnych 85 i 95 cali). Sugerowane przez producenta ceny brutto tablic Interwrite DualBoard to odpowiednio około 6000 zł (60 cali), 6500 zł (77,5 cala), 10 000 zł (85 cali lub 95 cali). Wraz z tablicą DualBoard użytkownicy otrzymują najnowszą wersję oprogramowania Interwrite Workspace 8 (współpracującą z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS, Linux) z licencją na wszystkie stanowiska komputerowe w firmie lub w szkole.

Zobacz prezentację interaktywnego systemu Interwrite: http://www.agraf.com.pl/ftp/prezentacja_interwrite.pps

Tablice Interwrite znajdują się na liście środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. nr 1700/2004.

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń Interwrite w Polsce jest łódzka firma AGRAF sp. z o.o.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)