Nokia podwójnie nagrodzona

Nokia podwójnie nagrodzona

Nokia podwójnie nagrodzona
Źródło zdjęć: © readers digest
13.11.2007 15:54, aktualizacja: 13.11.2007 16:11

Nokia otrzymała tytuł Produktu Roku 2007 w kategoriitelefon komórkowy, przyznaną przez Reader’s Digest. Nagrodę wręczono podczas gali, która odbyła się 6. listopada w Business Center Club. Marka wyróżniona została również nagrodą satysfakcji klientów - statuetką Gold Standard, której wręczenie miało miejsce 5 listopada w warszawskim hotelu InterContinental.

Reader’s Digest - Produkt Roku 2007

Czytelnicy _ Reader’s Digest _ już po raz trzeci głosowali na najchętniej kupowane przez siebie produkty wypełniając ankietę, którą zamieszczono w sierpniowym numerze miesięcznika. Zwycięskie firmy otrzymały certyfikat i godło _ Reader’s Digest - Produkt Roku 2007 _ do wykorzystania na opakowaniach i w materiałach promocyjnych. Czytelnicy wybierali zwycięzców w sześciu działach tematycznych (Ty i dom, Finanse, Kulinaria, Medycyna, Uroda/Higiena, Auto) i 36 kategoriach z dodatkową kategorią - _ Supermarket Roku _.

_ Konsumenci traktują taki symbol jako obietnicę wysokiej jakości produktu, któremu można zaufać. Jest to silna rekomendacja podczas zakupów _ - wyjaśnia Paweł Sztark, odpowiedzialny za badanie Produkt Roku 2007.

Grupa 500 respondentów spontanicznie wybierała marki, które najczęściej kupują i które darzą największym zaufaniem.

Gold Standard nagroda satysfakcji klientów

Badanie zostało przeprowadzone za pomocą elektronicznej ankiety w formie wywiadów bezpośrednich w domach respondentów przez TNS OBOP. Zbadano 1500 Polaków z grupy reprezentatywnej powyżej 15-ego roku życia, którzy oceniali produkty z 23 kategorii w systemie gwiazdkowym. (5 gwiazdek - wynik bardzo dobry i pełna satysfakcja klientów, 4 gwiazdki - dobry i satysfakcja powyżej oczekiwań, 3 gwiazdki - średni i standardowa satysfakcja. 2 lub 1 gwiazdka to słaby wynik).

W kategorii _ Telefony komórkowe _ najwyższe wyróżnienie, oznaczające największą satysfakcję użytkowników, otrzymała Nokia. Klienci przyznali marce maksymalną ilość gwiazdek w kategoriach: Gold Standard Satysfakcja, wzornictwo, niezawodność, dopasowanie do potrzeb oraz czas działania baterii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)