WriteBoard - elektroniczna tablica

WriteBoard - elektroniczna tablica28.10.2014 10:17
WriteBoard - elektroniczna tablica
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Kredowe tablice w szkołach zostały wyparte przez tablice suchościeralne. Być może czas na kolejną ewolucję. WriteBoard to produkt, który walczy o zainteresowanie Internautów na Indiegogo.

Kredowe tablice w szkołach zostały wyparte przez tablice suchościeralne, ale być może już czas na kolejną ewolucję. WriteBoard to produkt, który walczy o zainteresowanie internautów na serwisie crowdfundingowym Indiegogo.

WriteBoard przypomina nieco tablice suchościeralne, ale tak naprawdę jest 27-calowym ekranem LCD, po którym możemy pisać i szkicować dedykowanym rysikiem. Urządzenie jest podłączone do sieci WiFi, a cała innowacja polega na tym, że nasze notatki będą pojawiać się w czasie rzeczywistym na wszystkich sparowanych urządzeniach mobilnych - w tym także innych WriteBoardach.

Taka tablica może znaleźć zastosowanie w szkołach, gdzie notatki nauczyciela i rozwiązywane zadania pojawią się od razu na tabletach uczniów. Może to być także dobra opcja w firmach, gdzie przebywając w jednym oddziale będzie można udostępnić świeży pomysł na tablicach wiszących w pozostałych filiach. Oprócz samych notatek będziemy mogli także "przypinać" do tablicy zdjęcia. Całość łączy się z aplikacją działającą na iOS, Androidzie i Windows Phone. WriteBoard ma kosztować 299 dol. Premiera urządzenia będzie mieć miejsce w lutym - o ile twórcy zbiorą wymagane 100 tys. dol. Kampania na Indiegogo zakończy się za 56 dni.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nokia chce wrócić na rynek smartfonów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)