Intel zaprasza na darmowe seanse filmowe HD

Intel zaprasza na darmowe seanse filmowe HD

Intel zaprasza na darmowe seanse filmowe HD
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
29.10.2010 13:04

Intel przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników dobrego kina. Do połowy stycznia 2011 zaprasza do "Sali kinowej HD Intela" w Iplex.pl, w której bezpłatnie obejrzeć można hity kinowe w wysokiej rozdzielczości

Intel przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników dobrego kina. Do połowy stycznia 2011 zaprasza do "Sali kinowej HD Intela" w Iplex.pl, w której bezpłatnie obejrzeć można hity kinowe w wysokiej rozdzielczości.

Wśród nich m.in.: Labirynt Fauna, Mgła, Lektor, 1. dzielnica - Ultimatum, Planet Terror, Lekcje Pana Kuki czy Hazardzista. Nie zabraknie również filmów dla dzieci - Niebieski słoń, czy komedii romantycznych - Niania w Nowym Jorku.

Obraz
© (fot. Intel)

Jest to szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Użytkownicy „Sali kinowej HD Intela” mogą oglądać pokazy filmowe w bardzo dobrej jakości, legalnie i bez ponoszenia jakichkolwiek opłat na stronie http://www.iplex.pl/vod/g31-intel.html

Intel popularyzuje standard HD, m.in. dzięki technologii Intel Wireless Display, która pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku i obrazu pomiędzy laptopami i telewizorami. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności, aby podłączyć laptop do telewizora. Jednokrotne ustawienie umożliwia korzystanie z dużego ekranu przy użyciu jednego przycisku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)