HT-AF5 - system dźwięku przestrzennego Sony

HT‑AF5 - system dźwięku przestrzennego Sony

HT-AF5 - system dźwięku przestrzennego Sony
Źródło zdjęć: © Sony
08.07.2010 09:57, aktualizacja: 08.07.2010 10:30

Firma Sony wprowadziła do swojej oferty system o nazwie HT-AF5, który posiada interfejs HDMI z funkcją przejścia sygnału 3D oraz wzmacniacz cyfrowy S-Master o mocy 1000 W ukryty w niewielkim subwooferze, zawierającym również elementy sterujące całym systemem.

Model HT-AF5 wyposażony jest w układ Cyfrowego Dźwięku Kinowego (Digital Cinema Sound) opracowane we współpracy z Sony Pictures Entertainment. Współdziała on z systemem automatycznej kalibracji.

Obraz
© (fot. Sony)

1000-watowy wzmacniacz S-Master systemu HT-AF5 został ukryty w subwooferze, który zawiera także wszystkie układy przetwarzania dźwięku oraz odbiornik radiowy FM/AM z systemem RDS. Najwyższą dokładność brzmienia zapewnia automatyczna kalibracja, a dzięki układom Cyfrowego Dźwięku Kinowego uzyskuje się wrażenia dźwiękowe rodem z wielkiego ekranu.

Wszystkie trzy wejścia HDMI umożliwiają przejście sygnału 3D, a wyjście HDMI ma zwrotny kanał audio. Umożliwia to reprodukcję dźwięku z wewnętrznego tunera telewizora przez system dźwięku przestrzennego bez podłączania dodatkowych kabli.

Dzięki funkcji Bravia Sync, do sterowania całym zestawem kina domowego wystarcza jeden pilot. Z kolei widżet Bravia Internet „Home Theatre Control”. pozwala na wyświetlenie wszystkich ustawień systemu dźwięku na ekranie telewizora.

System HT-AF5 jest wyposażony w parę wysokich, przednich głośników podłogowych. Głośniki te można zainstalować na ścianie lub na dostarczonych stojakach podłogowych.

System HT-AF5 jest już dostępny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)