Dwa kina domowe Blu‑Ray Samsung: HT‑E4550 i HT‑5550

Dwa kina domowe Blu-Ray Samsung: HT-E4550 i HT-5550
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.06.2012 10:06, aktual.: 15.06.2012 10:45

Do sprzedaży trafiają dwa nowe zestawy kina domowego Samsung oparte o odtwarzacze Blu-Ray o oznaczeniach HT-E4550 i HT-5550. Oba urządzenia mogą być sterowane za pomocą smartfonów, wyposażono je w najnowszą wersję usługi Smart Hub, czy też technologię 3D Sound Plus.

Technologia 3. Sound Plus analizuje trójwymiarowy obraz i synchronizuje dźwięk, dopasowując go do ruchu i głębi obrazu. Oba zestawy kina domowego Samsung posiadają także funkcję inteligentnego zarządzania poziomem głośności, przy ich odmiennym poziomie na różnych kanałach.

Zestawy HT-E445. oraz HT-E5550 mają najnowszą wersję interfejsu Smart Hub wraz z przeglądarką internetową. Inną dostępną funkcją jest ConnectShare Movie, dzięki której można oglądać filmy bezpośrednio z podłączonej pamięci przenośnej USB lub dysku HDD. Opcja BD Wise Web pozwala strumieniowo przesyłać i oglądać wysokiej jakości filmy z Internetu w telewizorze. Jakość internetowych filmów jest automatycznie optymalizowana, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a tekst bardziej czytelny. Samsung rozbudował także funkcję Allshare Play, która umożliwia strumieniowe przesyłanie multimediów z dowolnego kompatybilnego urządzenia - smartfona, tabletu, aparatu, komputera - do telewizora. Funkcja działa także z plikami znajdującymi się w chmurze z każdego z urządzeń połączonych w domowym środowisku multimedialnym np. dyski sieciowe.

Obraz
© Samsung HT-E4550 (fot. Materiały prasowe)

Interfejs HDMI ARC (Audio Return Channel) umożliwia podłączanie kompatybilnych urządzeń w celu przetwarzania sygnału audio z telewizora do odbiornika bez oddzielnego kabla optycznego. Do dwóch wejść HDMI można podłączyć urządzenia audio-wideo za pomocą mniejszej liczby kabli.

Zestaw kina domowego Samsung HT-E555. z certyfikatem kompatybilności z urządzeniami iPod i iPhone jest wyposażony w stację dokującą dla iPoda i iPhone’a, umożliwiając odtwarzanie z nich plików multimedialnych. Urządzenie umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem stacji dokującej.

Dodatkowo zestaw HT-E555. wyposażone są w dwa wejścia HDMI umożliwiające podłączenie do kina innych urządzeń.

Sugerowane ceny detaliczne:
HT-E4550 - 1899 zł
HT-E5550 - 2499 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)