Nowe systemy dźwięku przestrzennego Yamaha

Nowe systemy dźwięku przestrzennego Yamaha

Nowe systemy dźwięku przestrzennego Yamaha
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.09.2014 12:22

Cyfrowy projektor dźwięku i telewizyjny system dźwiękowy to dwie nowości Yamahy. YSP-2500 zapewnia brzmienie 7.1-kanałowe, SRT-1000 jest systemem 5.1-kanałowym. Urządzenia obsługują bezprzewodową technologię Bluetooth i formaty dźwięku surround i wzbogacone są o funkcje UniVolume i Clear Voice. YSP-2500 wyposażono także w bezprzewodowy, aktywny subwoofer.

Cyfrowy projektor dźwięku YSP-2500

Urządzenie wyposażone jest w 1. głośników tworzących strumienie dźwięku, który odbijając się od ścian pokoju docieraja do uszu z lewej i z prawej strony, a nawet z tyłu. Nad sterowaniem poszczególnymi wiązkami czuwa zaawansowany cyfrowy procesor dźwięku, który udostępnia użytkownikowi 10 programów Cinema DSP (3 filmowe, 3 muzyczne i 4 rozrywkowe).

Dzięki złączu wyjściowemu użytkownicy mogą podłączyć zewnętrzny subwoofer. Wygoda bezprzewodowego strumieniowania muzyki ze smartfonu lub tabletu to zasługa kompatybilności z technologią Bluetooth, która dzięki kodekowi aptX zapewnia pełną szerokość pasma audio i jakość dźwięku hi-fi.

Urządzenie wyposażone jest w trzy wejścia cyfrowe, 2 optyczne i 1 koncentryczne. Funkcjonalność SRT-100. zwiększa funkcja „uczenia się”, dzięki której urządzenie może być obsługiwane za pomocą pilota zdalnego sterowania od telewizora, a także kompatybilność z bezpłatną aplikacją Home Theater Controller.

Cena: 2450 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)