Gigantyczny telewizor LG 4K o jakim zawsze marzyłeś!

Gigantyczny telewizor LG 4K o jakim zawsze marzyłeś!

30.12.2011 13:20, aktual.: 30.12.2011 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozpoczynające się w styczniu w Las Vegas targi CES 2012 przyniosą wiele ciekawych premier. Jedną z perełek będzie gigantyczny, bo 84-calowy telewizor LCD o rozdzielczości 4K, czyli 3840x2160 pikseli. To już drugi ciekawy telewizor zapowiedziany przez LG na targi CES. Pierwszym z nich, jest największy jak do tej pory telewizor OLED w rozmiarze 55-cali.

Telewizor wyposażono we wszystkie znane u tego producenta technologie, a które to już znamy z telewizorów Cinema 3D i Smart Tv. Nie zabraknie zatem konwertera obrazu 2D do 3D, czy lekkich i praktycznych okularów do oglądania obrazu w trójwymiarze. Telewizor LG będzie także współpracował z nowiutkim pilotem Magic Remote (więcej o nim TUTAJ, a co za tym idzie obsługiwał komendy głosowe oraz gesty.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Jak przystało na stosowaną od dawna przez LG politykę wzornictwa Borderless, tak i ten najnowszy telewizor zamknięto w bardzo smukłej, cienkiej i eleganckiej obudowie typu Slim and Narrow Bezel Design.

Jakość obrazu 4. jest urzekająca, a to co znamy z dzisiejszych płyt Blu-Ray 1920x1080 pikseli jest tylko namiastką tego, co może nam zaoferować telewizja. Co prawda, kontentu dostępnego w tak wysokiej rozdzielczości jest jeszcze jak na lekarstwo, jednak należy się spodziewać, że z biegiem czasu będzie go przybywać tak, jak produkcji Full HD i 3D.

Jaka będzie cena tego telewizora? Z pewnością równie ogromna, jak jego przekątna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (330)