Samsung prezentuje gigantyczny, 146-calowy telewizor

Samsung prezentuje gigantyczny, 146-calowy telewizor

Samsung prezentuje gigantyczny, 146-calowy telewizor
Źródło zdjęć: © samsung
Bolesław Breczko
08.01.2018 16:37

Samsung zaprezentował na targach CES 2018 gigantyczny, 146-calowy telewizor w technologii MicroLED. Dzięki modułowej konstrukcji wielkość telewizora może być dostosowana indywidualnie do potrzeb i rozmiarów pomieszczenia.

- Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią najwyższą jakość obrazu - powiedział Jonghee Han, President of Visual Display Business w Samsung Electronics. - The Wall, jako pierwszy na świecie telewizor MicroLED w segmencie konsumenckim, to nasz kolejny przełomowy produkt. Jego wymiary można dowolnie dopasować, a poziom jasności, gamut kolorów, ich nasycenie i głębia czerni są po prostu niesamowite.
146-calowy telewizor modułowy The Wall firmy Samsung w technologii MicroLED, to telewizor z diodami LED o zdolności do samodzielnej emisji światła. Ich wielkość wyrażona jest w mikrometrycznej skali (µm) – co oznacza, że są o wiele mniejsze od obecnie dostępnych diod LED. Co więcej są źródłem światła dla samych siebie.

Zastosowana w The Wall technologia MicroLED eliminuje potrzebę stosowania filtrów kolorów lub podświetlenia, a jednocześnie zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu. Ekran MicroLED posiada także doskonałe parametry wytrzymałości i jakości w zakresie wydajności świetlnej, żywotności źródła światła i zużycia energii.

Modułowa, pozbawiona ramy konstrukcja The Wall pozwoli konsumentom dostosować ekran i jego kształt do własnych potrzeb. Idealnie sprawdzi się m.in. w różnorodnych zastosowaniach i przestrzeniach, gdzie wymagane są ekrany o dużej wielkości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)