Filmy przez telefon

Filmy przez telefon

Filmy przez telefon
30.04.2008 14:30, aktualizacja: 30.04.2008 15:08

Amerykański serwis filmowy CinemaNow wprowadził do oferty nową usługę - CinemaNow Mobile. Umożliwia ona przeglądanie katalogu filmów oraz odtwarzanie zwiastunów na ekranie telefonu komórkowego - dzięki temu klient może wybrać i zamówić film, który później zostanie dostarczony do jego komputera PC.

Przedstawiciele serwisu tłumaczą, że dzięki nowej usłudze klienci zaoszczędzą sporo czasu - będą mogli np. w drodze do domu wybrać film i zlecić wysłanie go do domowego komputera. W ten sposób klient po złożeniu zamówienia nie będzie musiał czekać aż film się pobierze - seans będzie można rozpocząć natychmiast po powrocie do domu. Warto zaznaczyć, że CinemaNow oferuje strumieniową transmisję wideo - klient nie musi więc czekać, aż pobierze się cały film ( oglądanie można zacząć zanim cały plik zostanie przesłany ).

Firma rozpoczęła już rozmowy z amerykańskimi operatorami komórkowi - CinemaNow chce, by usługa dostępu do ich serwisu filmowego była standardowo dostępna w telefonach sprzedawanych przez operatorów.

Przedstawiciele serwisu zapowiadają, że w przyszłym roku udostępniona zostanie pełna mobilna wersja CinemaNow - wtedy klienci będą mogli nie tylko zamawiać filmy przez telefon, ale także oglądać je na ekranach komórek.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)