Usługa VoD w Aster

Usługa VoD w Aster

Usługa VoD w Aster
Źródło zdjęć: © Aster
03.06.2009 15:51, aktualizacja: 03.06.2009 16:06

Aster wprowadza do swojej oferty telewizji cyfrowej nową usługę - VoD (wideo na żądanie). Na początku, w wypożyczalni VoD Aster znajdzie się około 300 pozycji filmowych. Z usługi będzie mógł korzystać docelowo każdy Abonent, który posiada dekoder HD lub HD PVR.

Biblioteka VoD obejmuje m.in. komedie, romanse, thrillery, dramaty, a także filmy sensacyjne, biograficzne i animowane. Oferta filmowa będzie systematycznie wzbogacana o kolejne pozycje. Co ważne, większość filmów będzie dostępna w dwóch wersjach językowych (polskiej i oryginalnej) oraz z dźwiękiem przestrzennym (5+1).

Za każdy zakupiony film abonenci Aster zapłacą 8 zł. Nieco droższe będą filmy dla dorosłych - ich cena wyniesie 12 zł. Część filmów będzie można obejrzeć za darmo, w celu przetestowania usługi.

Korzystanie z usługi jest bardzo proste - wystarczy za pomocą pilota wybrać interesujący film z jednej spośród kilku kategorii. Można to zrobić w dowolnym momencie, ponieważ usługa VoD dostępna będzie 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Będzie można korzystać z niej bez potrzeby podpisywania oddzielnej umowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)