Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE

Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.05.2016 14:51, aktual.: 19.05.2016 19:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nikt nie lubi blokad regionalnych. Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.

Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.

Unia Europejska zdecydowała, że od przyszłego roku użytkownicy opłacający subskrypcję usług streamingowych takich jak Netflix, Sky czy Canal+ mają otrzymywać taką samą ofertę, bez względu na kraj, w jakim będą przebywać. Nie chodzi jednak o takie ujednolicenie katalogu, na jakim nam zależało.

Po prostu od 201. roku Polak opłacający Netflixa, który wyjedzie na wakacje do kraju znajdującego się na terenie Unii Europejskiej, będzie mógł korzystać z niego tak, jakby dalej był w Polsce. Do tej pory trzeba było stosować nie do końca legalne środki (jak chociażby VPN), by ominąć blokady regionalne.

ag

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)