Samsung Movies - koreański konkurent Apple iTunes

Samsung Movies - koreański konkurent Apple iTunes

20.03.2009 21:30, aktual.: 23.03.2009 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung poinformował o uruchomieniu serwisu Samsung Movies. Przeznaczony on jest dla posiadaczy telefonów komórkowych koreańskiego producenta i oferuje do ich dyspozycji możliwość pobieranie filmów i programów telewizyjnych.

Serwis oferuje ponad 50. pozycji pochodzących z wytwórni Warner Bros, Paramount, Universal i Momentum Pictures oraz hity telewizyjne takie jak serial "Plotkarka", czy "Przyjaciele". Oferta ta ma być wkrótce znacznie rozbudowana, natomiast ceny wypożyczenia oraz kupna filmu zaczynają się, odpowiednio, od 2,49 funtów (24 godziny)
i od 4,99 funtów. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku takiego hitu jak "Mroczny Rycerz" trzeba się liczyć z wydatkiem blisko 17 funtów.

Obraz
© Samsung Movies (fot. IDG)

Serwis dostępny jest obecnie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Niemiec (wkrótce zwiększy swój zasięg). Na razie mogą z niego korzystać posiadacze wybranych modeli telefonów komórkowych Samsunga. Koreański producent przewiduje jednak rozszerzenia swojej usługi na notebooki, odtwarzacze MP3 i MP4 oraz telewizory.

Więcej informacji: Samsung Movies - http://movies.uk.samsungmobile.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także