Samsung Movies - koreański konkurent Apple iTunes

Samsung Movies - koreański konkurent Apple iTunes20.03.2009 21:30
Samsung Movies - koreański konkurent Apple iTunes

Samsung poinformował o uruchomieniu serwisu Samsung Movies. Przeznaczony on jest dla posiadaczy telefonów komórkowych koreańskiego producenta i oferuje do ich dyspozycji możliwość pobieranie filmów i programów telewizyjnych.

Serwis oferuje ponad 50. pozycji pochodzących z wytwórni Warner Bros, Paramount, Universal i Momentum Pictures oraz hity telewizyjne takie jak serial "Plotkarka", czy "Przyjaciele". Oferta ta ma być wkrótce znacznie rozbudowana, natomiast ceny wypożyczenia oraz kupna filmu zaczynają się, odpowiednio, od 2,49 funtów (24 godziny)
i od 4,99 funtów. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku takiego hitu jak "Mroczny Rycerz" trzeba się liczyć z wydatkiem blisko 17 funtów.

288767600996137107
Źródło zdjęć: © Samsung Movies (fot. IDG)

Serwis dostępny jest obecnie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Niemiec (wkrótce zwiększy swój zasięg). Na razie mogą z niego korzystać posiadacze wybranych modeli telefonów komórkowych Samsunga. Koreański producent przewiduje jednak rozszerzenia swojej usługi na notebooki, odtwarzacze MP3 i MP4 oraz telewizory.

Więcej informacji: Samsung Movies - http://movies.uk.samsungmobile.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)