Ekstremalna kamera gotowa na wszystko - sprzęt dla aktywnych

Ekstremalna kamera gotowa na wszystko - sprzęt dla aktywnych

10.02.2009 11:43, aktual.: 10.02.2009 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Deszcz…Śnieg… Błoto… A może wstrząsy? Wszystkie one stanowią przeszkody w uchwyceniu niezapomnianych chwil dla amatorów sportów ekstremalnych. Dzięki wprowadzeniu na polski rynek nowej wodoodpornej kamery Oregon Scientific ATC2K napotykane bariery to przeszłość. W każdej sytuacji podczas jazdy na nartach, rowerze, snowboardzie, wspinaczce czy windsurfingu fani sportowych szaleństw są wstanie nagrać niezapomniany film.

Oregon Scientific ATC2. to wodoodporna i wstrząsoodporna kamera pozwalająca na stosowanie jej zarówno w wodzie (do 3 metrów) jak i podczas niekorzystnych warunków pogodowych takich jak śnieg czy deszcz. Waży zaledwie 250gramów (z bateriami) i umożliwia nagrywanie kolorowych filmów video w jednej z trzech rozdzielczości VGA (640 x 480), QVGA (320 x 240) i QQVGA (160 x 120) z prędkością 30 klatek na sekundę – nawet pod wodą. Kamera jest kompatybilna z PC i MAC i współpracuje z większością edytorów video. Wewnętrzna pamięć 32MB może być rozszerzona do 2 GB z kartą SD, co pozwala nakręcić od 3 do 5 godzin filmu (oczywiście czas nagrania zależy od rozmiaru karty i rozdzielczości filmu).

Obraz
© (fot. Oregon Scientific)

Proste zaprojektowanie przycisków umożliwia bardzo łatwą obsługę kamery Oregon Scientific ATC2K. Na produkcie znajdują się tylko trzy przyciski (ON/OFF & Enter, Movie i Menu) Wystarczy włączyć kamerę, wcisnąć przycisk Movie i nagrać swój film. Kable USB i Audio/Video dostarczane są w opakowaniu i mogą być błyskawicznie użyte do obejrzenia filmu na telewizorze lub w komputerze. Filmy w formacie AVI są kompatybilne z systemami operacyjnymi WIN2000/XP oraz Apple Mac X 10.3/10.4. Kiedy masz kamerę ATC2K, można zapomnieć o ładowarkach i zasilaczach. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami typu AA, które możesz wymienić w każdej chwili.

Obraz
© (fot. Oregon Scientific)

Oregon Scientific ATC2. łatwo zamontować, ponieważ wszystkie niezbędne mocowania dostajemy w komplecie. Umożliwia to łatwe zamocowanie kamery na kasku, kierownicy roweru lub motocykla, desce surfingowej bądź deskorolce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)