Odtwarzacz MP3 Iriver T9 dla aktywnych

Odtwarzacz MP3 Iriver T9 dla aktywnych17.06.2011 14:33
Odtwarzacz MP3 Iriver T9 dla aktywnych
Źródło zdjęć: © iRiver

W czerwcu do sprzedaży trafi nowy odtwarzacz Iriver T9 przeznaczony dla osób aktywnych. Producent wprowadził w nowym modelu kilka innowacji

Odtwarzacz Iriver T9 jest zamknięty w aluminiowej obudowie, a dzięki wykorzystaniu akcelerometrów, oferuje użytkownikowi szereg ciekawych funkcjonalności.

Całkowitą nowością jest możliwość zmiany utworów, przejścia w tryb radia lub nagrywania poprzez potrząśnięcie ręką lub szybkie odwrócenie odtwarzacza. Funkcja pomyślana jest dla osób aktywnych, które mogą dokonywać zmian bez wykorzystywania przycisków i patrzenia w ekran.

288763404007848083
Źródło zdjęć: © (fot. Iriver)

Dla aktywnych przewidziano również funkcje fitness, które pomogą zarządzać treningami. Do dyspozycji mamy trzy tryby: biegania, chodzenia i jazdy na rowerze. Czujnik przeciążenia podczas treningu pokazuje m.in. ilość spalonych kalorii, przebyty dystans czy ilość wykonanych kroków.

Urządzenie ma wysuwane złącze USB, które pozwala na podłączenie go do komputera i wymianę plików. Użytkownik może przechowywać różne pliki i tworzyć własne foldery. Do dyspozycji mamy również korektor dźwięku z gotowymi zestawami ustawień, jak również możliwością zdefiniowania własnych parametrów.

Ceny urządzeń ustalono na odpowiednio: wersja 2 GB - 19. zł, 4 GB - 249 zł. Produkt dostępny będzie w kilku wersjach kolorystycznych.

Dane Techniczne:

288763404008110227
Źródło zdjęć: © (fot. Iriver)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)