Garmin vivosmart - opaska dla aktywnych

Garmin vivosmart - opaska dla aktywnych11.09.2014 12:40
Garmin vivosmart - opaska dla aktywnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Garmin pokazał opaskę monitorującą aktywność fizyczną dodatkowo wyposażoną w funkcję inteligentnych powiadomień. Opaska vivosmart motywuje do ruchu umożliwiając równocześnie otrzymywanie powiadomień o połączeniach przychodzących, wiadomościach sms i e-mail z kompatybilnego smartfona za pomocą wibrujących alertów.

Opaska powiadamia użytkownika o aktualnym poziomie aktywności i mobilizuje do bardziej aktywnego trybu życia proponując spersonalizowane dzienne cele i przypominając, że przyszedł czas na ruch. Prosty w obsłudze dotykowy ekran wyświetla aktualną godzinę, ilość pokonanych kroków, liczbę spalonych kalorii, dystans, ruchomy wskaźnik aktywności i odliczanie do osiągnięcia celu. Vivosmart został również wyposażony w funkcję „Znajdź mój telefon”. oraz możliwość zarządzania muzyką w telefonie z poziomu dotykowego ekranu opaski. Bateria tego wodoodpornego urządzenia działa przez 7 dni.

Uruchomienie trybu snu umożliwia analizowanie trendów naszego odpoczynku. Zarejestrowane podczas snu dane pozwalają zyskać dostęp do informacji o łącznej liczbie godzin snu, fazach ruchu i spokojnego aby analizować je potem w serwisie Garmin Connect.

Ruchomy wskaźnik aktywności zaczyna rosnąć po upływie godziny spędzonej w bezruchu. Wskazania rosną po następnych biernie spędzonych godzinach. Kilkuminutowy spacer pozwoli zresetować stan wskaźnika. Poniżej wskaźnika wyświetlany jest licznik, który pokazuje dokładnie ile czasu spędziliśmy w bezruchu. O każdej zmianie na wskaźniku, użytkownik zostanie powiadomiony alertem wibracyjnym i wizualnym, co dodatkowo ma zmotywować do aktywności w ciągu dnia.

Użytkownicy mogą wykorzystywać opaskę vivosmart do dokładniejszych pomiarów aktywności, parując ją np. z kompatybilnym czujnikiem tętna lub rowerowym czujnikiem prędkości. Vivosmart może również posłużyć jako pilot zdalnego sterowania do kamer akcji VIRB czy VIRB Elite.

Cena: od około 700 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)