Kamera dla YouTube

Kamera dla YouTube

Kamera dla YouTube
Źródło zdjęć: © Pure Digital Technologies
17.09.2007 11:13

Firma Pure Digital Technologies zaprezentowała jedną
z najmniejszych kamer cyfrowych na rynku. Urządzenia z serii Flip Video Ultra posiadają oprogramowanie służące do natychmiastowej edycji wideo i przesyłania klipów do serwisów YouTube czy AOL

Firma Pure Digital Technologies zaprezentowała jedną z najmniejszych kamer cyfrowych na rynku. Urządzenia z serii Flip Video Ultra posiadają oprogramowanie służące do natychmiastowej edycji wideo i przesyłania klipów do serwisów YouTube lub AOL.

Kieszonkowa kamera cyfrowa zapisuje doskonały obraz, który nie straci na jakości podczas wyświetlania nawet na ekranach o dużych rozmiarach. Linia Flip Video Ultra stanowi kontynuację strategii producenta, który tworzy poręczne, łatwe w obsłudze urządzenia dla każdego.

Obraz
© Flip z bliska

"Jest to camcorder przeznaczony dla osób, które chcą zachować warte zapamiętania chwile, aby pokazać je innym, bez względu na czas i miejsce", mówi szef Pure Digital, Jonathan Kaplan.

Wbudowane oprogramowanie znacznie rozszerza możliwości gadżetu. Możliwy jest nie tylko montaż, łączenie poszczególnych klipów oraz zachowywanie klatek jako pojedynczych zdjęć, lecz także zintegrowane połączenie z serwisami AOL i YouTube. To pozwala na natychmiastowe udostępnienie nagrania w sieci.

Od 12 września dostępne są dwie wersje urządzenia:
1GB (30 min.) w cenie 149.99$.
2GB (60 min.) w cenie 179.99$

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)