E-integracja mediów

E-integracja mediów

E-integracja mediów
Źródło zdjęć: © cafenews
06.11.2007 12:52, aktualizacja: 06.11.2007 13:18

Dynamika zmian w środkach masowego przekazu związana jest w
przeważającej części z rozwojem Internetu. Jak dalej ta światowa sieć
zmieni naszą rzeczywistość? - na to pytanie odpowiedzi poszukiwać będą
uczestnicy Kongresu "Internet i Media"

*Dynamika zmian w środkach masowego przekazu związana jest w przeważającej części z rozwojem Internetu. Jak dalej ta światowa sieć zmieni naszą rzeczywistość? - na to pytanie odpowiedzi poszukiwać będą uczestnicy Kongresu "Internet i Media", który odbędzie się w dniach 21-22 listopada w warszawskim Hotelu Marriott. *
Podczas konferencji osobistości świata mediów i branży internetowej będą dyskutować o przyszłości radia i telewizji oraz perspektywach dla "tradycyjnych” mediów i konieczności agregacji informacji. Istotnym tematem będą też prezentacje dotyczące aspektów prawnych i technologicznych, które towarzyszą działalności w Internecie oraz roli społeczności wirtualnych.
W ramach kongresu odbędzie się panel poświęcony trendom towarzyszącym rozwojowi mediów z udziałem przedstawicieli Axel Springer, Polsatu, PRESS-SERVICE, Monitoringu Mediów, Telefonii Dialog oraz Eurozetu.

_ - Pierwszy dzień Kongresu zakończy uroczysta Gala, podczas której wręczone zostaną Złote Cafki 2007. Statuetki otrzymają laureaci poszczególnych kategorii I edycji Rankingu Internetowych Serwisów Informacyjnych - pierwszego w Polsce badania, w którym oceniane są: zawartość merytoryczna serwisów, ich funkcjonalność oraz faktyczna popularność wśród internautów. _ – mówi Piotr Długi, Prezes Cafe News.

Przedsięwzięcie to koordynowane jest przez Cafe News i realizowane we współpracy z firmą Gemius, Ośrodkiem Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego i agencją Symetria. Specjaliści ocenią internetowe serwisy informacyjne w grupie serwisów ogólnoinformacyjnych oraz w sześciu kategoriach tematycznych, takich jak Kultura i rozrywka, Sport czy Motoryzacja.

Program kongresu oraz listę prelegentów można znaleźć na stronie kongresu

Organizatorem Kongresu jest firma Cafe News oraz Informedia-Polska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)