Dwie stacje pary De’Longhi

Dwie stacje pary De’Longhi

Dwie stacje pary De’Longhi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.04.2012 16:51

W ofercie marki De’Longhi dostępne są kolejne dwa systemy do prasowania - VVX 1660 Dual Vap oraz VVX 1880 Dual Vap.

Stacja pary De’Longhi VVX 1660 Dual Vap
Stopa żelazka Dual Vap składa się z dwóch rodzajów tworzyw: ceramicznego i stali nierdzewnej. Przełącznik Dual Vap umożliwia wybór jednego z dwóch sposobów wyrzutu pary: z czubka stopy, lub z całej jej powierzchni. System VVX 166. wyposażono w szereg rozwiązań takich jak system zapobiegający osadzaniu się kamienia z filtrem antywapiennym z możliwością regeneracji, bojler z zatyczką pozwalającą na jego opłukanie oraz system ciągłego napełniania bojlera. Urządzenie jest gotowe do pracy zaledwie w ciągu dwóch minut.

Ważnymi parametrami modelu są stała produkcja pary na poziomie 10. g/min oraz ciśnienie bojlera 5 bar. Zbiornik na wodę ma pojemność 0,7 l. Dzięki zdejmowanej podkładce pod żelazko można je pozostawić na desce w pozycji poziomej. Przyciski wyzwalania pary przystosowane są zarówno dla użytkowników lewo- jak i praworęcznych. Dodatkowe atuty urządzenia to m.in. pionowy wyrzut pary oraz miejsce na nawinięcie przewodu dla łatwego przechowywania.

Stacja pary De’Longhi VVX 1880 Dual Vap
Model wyposażony jest w stopę grzewczą Dual, z dwóch rodzajów tworzywa: ceramiki i stali nierdzewnej. Przełącznik Dual Vap umożliwia prasowanie z parą uderzającą z całej stopy lub tylko z jej wierzchołka. VVX 188. wyposażony jest w strefę Eco Zone, która pozwala oszczędzić nawet do 40 proc. energii i wody. System VVX 1880 wyposażono ponadto w szereg innych praktycznych rozwiązań. Są to m.in. system zapobiegający osadzaniu się kamienia z filtrem antywapiennym z możliwością regeneracji, bojler z zatyczką oraz system ciągłego napełniania.

Na wyposażeniu systemu użytkownik znajdzie zdejmowaną podkładkę pod żelazko, która pozwala na bezpieczne odłożenie żelazka na desce do prasowania, czyniąc prasowanie bardziej komfortowym. Urządzenie ma moc 220. W, natomiast ciśnienie pary wynosi pięć barów. Model jest gotowy do pracy już po dwóch minutach. Ważnymi atutami urządzenia są produkcja pary na poziomie 120 g/min oraz wyrzut pary – 200 g.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)