Stacja pary Vaporella Forever Star

Stacja pary Vaporella Forever Star

Stacja pary Vaporella Forever Star
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.08.2012 13:29

Żelazko z wytwornicą pary z ciśnieniem wynoszącym 5 bar powinno uporać się z wyprasowaniem koszul i spodni w kant, a także innych ubrań.

Prasowanie to jedna z najbardziej niewdzięcznych prac domowych –. szczególnie jeżeli w pracy obowiązuje nas dress code i każdego dnia musimy pojawić się w wyprasowanej koszuli z kołnierzykiem i eleganckich spodniach lub spódnicy. Wtedy raczej nie uda nam się uciec od prasowania. Można je jednak spróbować polubić. Kupić dobrą, dużą i wygodną deskę, porządne żelazko, a podczas prasowania włączyć dobry film.

Ostatnio na rynku pojawił się model marki Polti - Vaporella Forever Star. Produkt ten odznacza się ciśnieniem pary 5 bar oraz jej wyrzutem na poziomie 15. g/min. Bojler ma pojemność 0,5 l, natomiast dodatkowy zbiornik na wodę – 0,75 l. Stacja pary dla bezpieczeństwa posiada funkcję automatycznego wyłączania – przyda się ona, gdy np. pilny telefon sprawi, że zapomnimy o rozpoczętej pracy.

Żelazko ma ceramiczną stopę, ochronę przed osadzaniem się kamienia oraz automatycznie zwijany przewód zasilający. Wraz ze stacją pary waży 5,4 kilograma.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)