De'Longhi VVX 1880 Dual Vap - system do prasowania z ciągłym napełnianiem

De'Longhi VVX 1880 Dual Vap - system do prasowania z ciągłym napełnianiem

De'Longhi VVX 1880 Dual Vap - system do prasowania z ciągłym napełnianiem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.01.2013 12:37

VVX 1880 wyposażono w stopę grzewczą Dual Vap, która dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów tworzywa (ceramicznego i stali nierdzewnej) ma pozwalać na uzyskanie lepszych efektów prasowania.

Dodatkowo, najnowszy model posiada przełącznik Dual Vap, dzięki któremu sami możemy decydować o powierzchni wyrzutu pary: wyrzut pary może następować z czubka stopy w celu usunięcia najbardziej uciążliwych zagnieceń lub z całej powierzchni stopy przy prasowaniu większych powierzchni.

W najnowszym systemie marki De'Longhi wprowadzono rozwiązanie: strefę Eco Zone. Producent informuje, że pozwalać ma ona na oszczędność nawet do 40. energii i wody przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowych wyników prasowania.

De'Longhi VVX188. posiada system zapobiegający osadzaniu się kamienia: filtr antywapienny z możliwością regeneracji oraz bojler z zatyczką pozwalającą na jego opłukanie. Zdejmowana podkładka pod żelazko pozwala na położenie żelazka na desce do prasowania, natomiast dodatkowa blokada żelazka stanowi zabezpieczenie w momencie przenoszenia systemu w inne miejsce.

Cena - około 1200 złotych.
Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)