Amica PI3512T - płyta indukcyjna o szerokości 30 centymetrów

Amica PI3512T - płyta indukcyjna o szerokości 30 centymetrów

Amica PI3512T - płyta indukcyjna o szerokości 30 centymetrów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.12.2012 11:03
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Płyta PI3512T to urządzenie o dwóch zróżnicowanych polach grzejnych i szerokości zaledwie 30 cm. Niewielkie wymiary sprawiają, że znajdzie się dla niej miejsce nawet w małej kuchni. Nie potrzeba więc dużej przestrzeni, aby cieszyć się na co dzień gotowaniem indukcyjnym.

Ceramiczna płyta indukcyjna PI3512T to rozwiązanie skierowane do niewielkiego, a nawet mikroskopijnego gospodarstwa domowego, osób samotnych (tzw. singli) lub tych, które mało gotują. Taka płyta grzewcza jest także łatwa w utrzymaniu - nie posiada trudno dostępnych zakamarków, gdzie może gromadzić się brud czy tłuszcz. Sterowanie sensorowe w płycie indukcyjnej pozwala na ustawienie mocy do dziewięciu poziomów, czasowe regulowanie procesu gotowania, użycie funkcji automatycznego zagotowania, a także blokady przypadkowego włączenia.

Płyta indukcyjna Amiki posiada też moc sięgającą 3000 W. Posiada też funkcję Booster, która pozwala skokowo zwiększać moc pracy pola grzejnego, przyspieszając tym samym proces gotowania lub smażenia.

Płyta indukcyjna Amiki ponadto rozpoznaje obecność garnka, jak również jego wielkość. Timer, w który jest wyposażona, umożliwia zaprogramowanie czasu trwania gotowania na danym polu (do 99 minut), a o zakończeniu pracy urządzenie informuje sygnałem dźwiękowym. Timer może również działać jak minutnik.

Bardzo przydatny z uwagi na bezpieczeństwo jest wskaźnik ciepła resztkowego pól indukcyjnych. W chwili zakończenia pracy i wyłączenia płyty indukcyjnej litera H (od ang. Hot – gorący) wskazuje, iż pole grzejne jest jeszcze gorące.

Amica PI3512T - około 800 złotych.

Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)